En iyi arkadaşlık uygulamaları

Yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlar edinmek için işinize yarayacak en popüler uygulamalar

Arkadaş bulmak zor bir şey, özellikle yepyeni bir şehre gittiyseniz. Evden çalışıyorsanız, değişik ilgi alanlarınız varsa, normal olmayan saatlerde uyuyorsanız daha da zor. Bu konuda size yardımcı olabilecek bazı uygulamaları denemeniz için öneriyoruz.

Çok fazla sosyal olmayan biri de olsanız, şehre yabancı da olsanız, yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlar edinmek için bazı uygulamalar var. Ne yazık ki, bu uygulamaların birçoğu aslında çalışmıyor. Örneğin Skout, size yakın konumda olan birini rasgele olarak chat yapmanız ve eğer isterseniz tanışmanız için size bağlayan bir uygulama. Üniversite kampüsü gibi aynı yerde yığınla insanın bulunduğu yerler için bu önemlidir. 
Bununla birlikte Skout’u denediğimizde, bizimle platonik şekilde tanışmak isteyenlerin sayısı sıfırdı, diğer şekillerde tanışmak isteyenler ise çok fazlaydı. Diğer arkadaş bulma

uygulamalarında da aynı tuzağa düşülüyor (gerçek yaşamda tanışmaktan ziyade geren online chat’ler ve sosyal ağ tipi profiller çoğunlukta) ve bu nedenle sadece flört uygulaması olarak kullanılıyorlar. Aslında flört uygulaması olmayan uygulamalar da var, arkadaş bulmakta yardımcı oluyorlar, işte bunlardan bazıları şöyle:

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER