Ana sayfa Mobil En iyi akıllı telefon Samsung Galaxy S2 seçildi!

En iyi akıllı telefon Samsung Galaxy S2 seçildi!

0

Güçlü performansı ve Super AMOLED Plus ekranının sağladığı üst düzey görüntü deneyimi ile GALAXY S II 2012 Mobil Dünya Kongresi”nde prestijli ödüle layık görüldü..

Samsung, GALAXY S II’nin Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi”nin ev sahipliğini yapan GSMA tarafından “En İyi Akıllı Telefon” ilan edildiğini açıkladı. Bu ödül, cihazın güçlü performansının ve müşterilerin olağanüstü olumlu tepkisinin takdir edilmesi anlamına geliyor. Samsung’un amiral gemisi akıllı telefon GALAXY S II, Samsung’un geçmişindeki tüm cihazlardan daha hızlı bir şekilde, sadece 5 ay içinde 10 milyonu aşarak 10 aylık sürede 20 milyon adetlik bir satışa ulaştı.

İnce tasarımı (8,49mm) ile göz alan GALAXY S II gücünü çift çekirdekli işlemcisinden ve benzersiz Super AMOLED Plus ekranından alır. Samsung”un içerik ve eğlence hub’ı müziğe, oyunlara, e-okumaya ve sosyal ağ hizmetlerine anında ve kesintisiz erişim sağlar.


 
Samsung 2012 Mobil Dünya Kongresi’nde yeniliklerini tanıtmaya devam ediyor; bunlar arasında tüm duyulara hitap eden 10,1 inçlik ekranı ve S Pen kolaylığı ile yeni bir cihaz kategorisi oluşturan GALAXY Note 10.1, dijital içeriği anında paylaşma deneyimini sunan projektörlü akıllı telefon GALAXY Beam ve başarılı GALAXY cihaz serisinde ve içerik ve hizmetleri üzerinde yapılan diğer eklemeler yer alıyor. Samsung yeni cihazlarını 2012 Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung standında (Salon 8) sergiliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here