Ana sayfa Blog En İyi 3 Film Önerisi

En İyi 3 Film Önerisi

0
gerçeğe çağrı filmi

GERÇEĞE ÇAĞRI – TOTAL RECALL

Gerçeğe çağrı filminin kısa özetini sizler için derledik. Douglas, sıradan bir yaşama sahip bir işçidir. Sevdiği kadınla beraber, düzenli bir hayat sürmektedir. Ancak, anılarındaki bir şey devamlı Douglas’ın beynini kurcalamaktadır. Hafıza transfer merkezinde, yanlış bir işlem sonrasında eski bir ajanın hafızasızı kendine naklettirir. Bir anda tüm dünyası değişen Douglas, kendini bir ajan olarak bulur. Tüm dünyaya hükmeden bir grup isyancının dünyasının içinde bulan Douglas, sıradan bir hayat yaşarken, olayların hızlı geliştiği ve isyancılarla bir arada bir hayat yaşamaya başlar. İlk başlarda hoşuna giden bu hayat daha sonra Douglas’ı bir çıkmaza sürükleyecektir. Çünkü olaylar olabildiğince hızlı ve çok tehlikeli bir hal almıştır. İki hayat arasında sıkışan Douglas, bir karar vermek zorundadır.

gönlümü çaldın filmi izle

GÖNLÜMÜ ÇALDIN

Josh ve Molly, uzun yıllardır birbiriyle iyi anlaşan ve birbirini seven iki iyi arkadaştır. İki arkadaş, bir düğün için ailelerinin yanına dönerler. Bu arada Josh’un babasının sağlığı iyi değildir. Ancak, Josh babası, artık oğlunun evlenmesi ve güzel bir aile kurmasını istemektedir. Josh, babasını memnun etmek için Molly ile anlaşır ve ailelerine sevgili rolü yapmaya başlarlar. Ne var ki, aile bu sevgili oyununa inanacaktır. Josh ve Molly ufak oyunu, başlarına iş açacaktır. Gittikçe iki aile birbirine ısınır ve evlilik hazırlıkları başlar. Ancak iki arkadaş, bu duruma son vermek isterler. Ama sanki iki arkadaş da bu evlilik fikrinden hoşlanmaya başlayacaktır. Ancak bunu kendilerine bile itiraf etmekte zorlanacaklardır.

erkek aklı filmi izle

ERKEK AKLI

Charles, grafik tasarımcısıdır. Ancak, etrafındaki insanlara kendini, zengin, ün sahibi biriymiş gibi tanıtmaktadır. Charles’ın çok güzel bir sevgilisi vardır ve günün birinde ayrılırlar. Bu ayrılık sonrasında Charles’ın bütün hayatı değişecektir. Etrafındaki insanlara şüphe ile bakmaya başlar. Hayatı tamamen altüst olan Charles, eski düzenini bozmuş ve tamamen hayatını gidişatına bırakmıştır. Charles yakın arkadaşları Kirby ve Saul, Charles bu durumuna üzülmekte ve onu yeniden hayata döndürmenin yollarını aramaktadırlar. Charles, kız kardeşi, Kirby ve Saul’un onu yalnız bırakmamaları sayesinde yeniden eski düzenine ayak uydurmaya başlar. Ayrıldığı sevgilisini ise hala unutamamıştır. Yeni hayatına ayak uydurmaya çalışırken, eski sevgilisini hala çok özlüyor ama bir o kadar ondan intikam almanın yollarını araştırıyordur.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here