Ana sayfa Haber En İnandırıcı Oyunlar: Red Dead Redemption 2

En İnandırıcı Oyunlar: Red Dead Redemption 2

0

Online oyunlarla çok yakından ilgilenen kişilerin en çok yakındığı konulardan bir tanesi de inandırıcılığın yeterince sağlanamamasıdır. PUBG oyunu inandırıcılıkta önemli gelişmeler kaydetse bile, bunun yeterli olmadığını online oyun eleştirmenleri sürekli ifade ederler.

Son dönemlerde, bu problemi temelden bitireceği iddaasında bulunan bir oyun var. Red Dead Redemption 2 oyunu belki de bu zamana kadar oynanan en inandırıcı online oyun.

Peki Bu Oyunu Bu Kadar Farklı Kılan Ne ?

Her sabah uyandıktan sonra bir fincan kahve ile yatağınızdan ayrılır ve pencereden etrafı seyredersiniz. İşte bu oyunda da tam böyle yapılıyor. Arthur Morgan ismindeki büyüleyici bir kanun kaçağı sabah kahvesi içerken etraftakiler ona günaydın diyerek selam veriyor. Üstelik bu ortam 19. yüzyıldaki bir Vahşi Batı kampı. Etraftakiler yaklaşan işler hakkında sizinle konuşmak istiyor.

 

 

Bu oyun içerisinde kimi zaman ödenmemiş borçları tahsil etmeye çalışırken, bir yandan da medeniyetin yükselişine şahitlik edebilirsiniz. Ancak bu oyunda yol boyunca ilerlerken rahat olabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsanız. Sizleri her an için su ve bazı ihtiyaçlar için pusuya düşürmek isteyen bir yığın haydut peşinizde olacaktır.

Hem büyük çatışmaların hem de gerçek hayatın tam ortasında olacağınız Red Dead Redemption 2, oldukça keyifli zamanlar yaşamanızı sağlayacak

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here