Ana sayfa Haber En güvenilir fotoğraf makinesi markası Canon çıktı

En güvenilir fotoğraf makinesi markası Canon çıktı

0
Canon”un marka gücü, uluslar arası marka araştırmalarının sonuçlarında ortaya çıkmaya devam ediyor. Avrupa”nın en önemli kamuoyu yoklama araştırmalarından biri olan Reader”s Digest’in gerçekleştirdiği anket sonuçları, görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon’un Avrupa’nın en güvenilen fotoğraf makinesi olarak yerini korumaya devam ettiğini gösterdi. Ankette 12 Avrupa ülkesinden tüketicilere, güvendikleri markalar hakkında sorular soruldu ve ankete katılım gösteren 12 ülkeden 10’unda ‘en güvenilir’ fotoğraf makinesi markasının Canon olduğu görüldü.
 
Reader”s Digest anketi, Avrupa’dan en geniş tüketici tabanına erişen kamuoyu yoklaması araştırmalarından biri. En son ankete 12 ülkeden 18.000’den daha fazla kişi katıldı. Bu anketlerde katılımcılar markaları kaliteye, değere, görüntüye ve tüketici ihtiyaçlarını anlayabilme ölçütlerine göre puanlıyor. Ankette tüketicilere ayrıca şirketlerin reklamlarındaki vaatlerine güvenleri ve markaların çevreye dönük tavırları da soruluyor. Bu yıl bu araştırma 13. kez yapıldı ve Canon 13. yıl ardı ardına aynı sonuca ulaşma başarısını elde etti.

Canon’u ‘en güvenilir fotoğraf makinesi markası” seçen 10 ülke şunlar: Belçika, çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Portekiz, Rusya, Slovenya ve İsviçre.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here