Ana sayfa Mobil En güçlü 3G telefonlar

En güçlü 3G telefonlar

0

GPS ve 3G özelliklerini bir bünyede birleştiren cep telefonlarına bir göz atalım.

  Nokia N97 Yerinizi hissettirin

Nokia N97 ‘sosyal konum’ kavramını sunuyor. A-GPS (Assisted Global Positioning System–Destekli Küresel Konumlandırma Sistemi) sensörleri ve bir elektronik pusula entegre edilmiş Nokia N97 mobil bilgisayarı sezgisel olarak nerede bulunduğunu anlıyor. Sosyal ağlar gerçek zamanlı bilgilerle otomatik olarak güncellenebiliyor, bu şekilde erişim izni vermiş olduğunuz arkadaşlarınıza durum bilgilerini güncelleme ve ilgili fotoğraf ve videoların yanı sıra ‘sosyal konumu’ da paylaşma olanağı tanıyor. 3G yeteneğine de sahip olan cihaz, iki özelliği şık bir kasada birleştirmeyi başarmış.
 

Nokia N97 üzerinde gezinmek, Flash destekli video izlemek ya da oyun oynamak için de son derece uygun. Hem fiziksel QWERTY klavyesi, hem de sanal dokunmatik giriş olanağı blog, sohbet, mesaj yazma, metin ya da e-posta gönderme işlemlerinde kolaylık ve verimlilik sağlıyor. 

Nokia N97″ nin dahili 32 GB belleği,  daha fazla müzik ve medya için 16 GB mikroSD kartla genişletilerek 48 GB”a kadar depolama alanı sunabiliyor.  Nokia N97 ayrıca Carl Zeiss optik desteği, 16:9 ve DVD kalitesinde video çekimi özelliğine sahip 5 MP kamerasına ek olarak HSDPA ve WLAN bağlantıları üzerinden anında paylaşım için Share on Ovi gibi servisleri de destekliyor.  www.nokia.com.tr

HP iPAQ Data Messenger İhtiyacınız olan herşey

HP iPAQ Data Messenger, hem verilerinizi kolayca kontrol etmenize hem de ihtiyacınız olan tüm telefon becerilerine sahip. HP iPAQ Data Messenger”ın gelişmiş kablosuz bağlantı teknolojisi, entegre GPS”i ve geliştirilmiş iş özellikleri sayesinde verilerinizin denetimini elinize alın.

 

 
HP iPAQ Data Messenger”ın kayarak açılan QWERTY klavyesi yazı yazmayı, büyük ekranıysa okumayı kolaylaştırarak mesajlaşmada ve mobil internet kullanımında büyük bir kolaylık sunuyor. Ayrıca HP iPAQ Data Messenger”da dokunmatik ekran da bulunuyor. Kolay ve tek elle kullanılan gelişmiş GPS özelliğine sahip HP iPAQ Data Messenger randevularınıza giderken zahmetsizce yolunuzu bulmanıza yardımcı oluyor.

3G bağlantı olanağının yanı sıra Wi-Fi bağlantı özelliğine de sahip HP iPAQ Data Messenger”da 3 MP kamera bulunuyor. Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile çalışan HP iPAQ Data Messenger”da gelecek randevularınızı ve görevlerinizi doğrudan giriş ekranında görmenizi, sık kullanılan yazılımlarınızı kısayol yapmanızı sağlayan ve başka birçok işleve sahip güçlü bir eklenti olan SBSH Facade yazılımı da bulunuyor.  www.hp.com.tr

 

 

En ucuz 3G telefonlar

3G teknolojisine sahip olmak için servet ödemek zorunda değilsiniz!
 

  Sony Ericsson T707
Hayatınızı aydınlatın

Dikkat çekici tasarımı ve sizi karanlıkta bırakmayacak pratiklikteki kontrol mekanizmasıyla hayatınıza stil ve ışıltı katacak Sony Ericsson T707, 3G teknolojisini şık bir kasada ve uygun fiyatlarla sunuyor. çağrı geldiğinde dış kapakta oluşan renk huzmeleri ise tasarımını eşsiz kılıyor. üstelik, hareket algılama özelliği sayesinde T707″yi el hareketiniz ile kontrol etmeniz de mümkün.

3.2 MP kamerası sayesinde, anı fotoğraflarınız için yanınızda bir de fotoğraf makinesi taşımanıza gerek yok. 3.2 megapiksellik kamerayı fotoğrafını çekmek istediğiniz görüntünün üzerine doğru ayarlayın ve renk ayarının tamamlanmasını bekleyin. Ayrıca T707″de bulunan  Google Maps uygulaması sayesinde operatörünüzden gelen konum bilgisi, harita üzerine yüklenir. Böylece çektiğiniz fotoğrafları harita üzerinde görebilirsiniz.
 www.sonyericsson.com.tr
245 Euro
 

Nokia 3120 Classic
Cebinize sığan teknoloji

Nokia 3120 Classic, 2 megapiksel kamera ve flaş, kaliteli 2 inç ekran, müzik çalar, FM radyo, 4GB”ye kadar genişletilebilir hafıza ve görüntülü arama işlevi sayesinde size yakın olanlarla irtibatınızı korumanız için tasarlanmış hesaplı bir 3G mobil cihaz olma özelliğine sahip. 

Nokia 3120 Classic, sıradan ve kompakt görünümüne rağmen birçok özelliği içinde barındırıyor. Ayrıca bu özellikleri de oldukça makul bir fiyatla sunuyor. Cihaz, mültimedya özelliklerinin yanı sıra webde dolaşma, e-posta ve 3G üzerinden içerik indirme gibi online konularda da oldukça başarılı.

www.nokia.com.tr
299 TL
 

 
  Samsung L700
Kolay ve ekonomik

Metalik gövdesi ve Samsung”a özel zarif çizgili desenleri ile şık bir tasarıma sahip olan L700 de yalnızca mükemmel tasarımı ile değil, sunduğu kullanım rahatlığı ile de kullanıcıların beğenisini kazanacak. Ergonomik tuş takımı kullanıcıların kolay bir şekilde telefon numaralarını girmelerini ve menü içinde gezinmelerine sağlarken, 2.1 inç büyüklüğündeki ekranı da medya ve eğlence dosyalarının keyifle izlenmesine olanak tanıyor.

3G (WEDGE) şebeke özelliği ile L700 kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde görüntülü görüşme yapabilmelerine ve medya dosyalarına çok daha hızlı erişebilmelerine olanak sağlıyor. L700″ün ayrıca LED flaşlı 2 megapiksel çözünürlüklü kamerası, MS Office Dokümanları görüntüleme özelliği, tam hızlı internet tarayıcısı, Bluetooth”u ve daha pek çok eğlence özellikleri mevcut.
www.samsung.com.tr
320 TL
 

 

 

En ince 3G telefonlar

Kim demiş görüntülü konuşma yapmak için kocaman telefonlar taşımak zorundasınız diye? İşte size en ince ve zarif 3G modelleri…
 

  Sony Ericsson G705
Gününüz kolay geçsin

Sony Ericsson”un yeni telefonu G705 ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi ve fonksiyonu bir arada sunuyor. G705″i yatay konuma çevirdiğinizde ekranı da telefonla birlikte 90 derecelik açıyla dönüyor ve görüntüleri daha geniş bir açıyla izleme imkanı veriyor. 3G teknolojisini barındıran G705, çift kamerasıyla görüntülü telefon konuşmalarınızda kolaylık sağlıyor.

 

Evinizdeki internet hızından daha fazlası G705″le cebinize giriyor. üstelik çift kamerasıyla görüntülü telefon konuşmalarınızda karşınıza iki ekran açılır ve birinde kendinizi, birinde karşınızdakini görürsünüz

GPS özelliği de bulunan telefonla birlikte üç aylık ücretsiz Wayfinder navigasyon paketi hediye olarak geliyor. Sesli yönlendirmeler ve anında güncellenen haritalarla gideceğiniz yeri kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza entegre GPS, uydu bağlantısıyla konumunuzu çok hızlı bir şekilde belirleyebiliyor. Bu sayede, 3.2 megapiksel kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları harita üzerinde de görüntüleyebilirsiniz.   www.sonyericsson.com.tr
315 Euro

Samsung U800 Soul
Ruhunuzu yansıtacak

Samsung U900 Soul”un bar tipi devam modeli olan U800 Soul”un şık silüeti ve zarif çizgili desenlerle bezenmiş metalik gövdesi U900 Soul modelinden esintiler taşıyor. Geniş renk seçenekleri; Soul Grisi, Platinyum Gümüşü, Metalik Siyah ve Soul Pembesi ile U800 Soul dikkatleri üzerine çekecek kadar zarif.

U800 Soul, yalnızca yüzeysel bir güzelliğe sahip değil. Yeni modelde en yeni teknolojiler ve özellikler de yer alıyor. Power LED”li 3 megapiksel çözünürlüklü kamera, MS Office dokümanları görüntüleme özelliği, internet tarayıcı ve Bluetooth kullanıcılara kullanışlılık ve bağlanılabilirlik sağlayacak. Ayrıca, kullanıcılar müzik çalar, video düzenleyici ve kayıt, FM radyo (RDS) ve 1 GB dahili hafıza sayesinde diledikleri yerde, diledikleri zaman teknolojik eğlencenin tadını çıkarabilecekler. www.samsung.com.tr
389 TL
 

 
  Nokia 6700 classic
şık, zarif ve yetenekli

Nokia, birçok özelliği ince ve zarif bir tasarımda birleştirdi. Nokia 6700 classic, pürüzsüz yüzeyler, zengin malzemeler ve itinayla işlenmiş parçaların yanı sıra tamamen metal bir klavye ve hoş bir kaplama sunuyor. Bir önceki modelin bütün özelliklerini bir adım ileriye taşıyan Nokia 6700, 5 megapiksel kamera, Nokia Maps destekli GPS navigasyonu ve 3G teknolojisi sayesinde yüksek hızlı veri erişimi ile birlikte geliyor. Böylece, kullanıcılar için görüntü ve video paylaşımı her zamankinden daha hızlı ve kolay oluyor. Bununla birlikte 3G”nin sağladığı hızlı bağlantı sayesinde Nokia 6700 classic ile fotoğraf, video ve dosya paylaşımı sağlayan Share on Ovi, çeşitli uygulama ve araçların indirilebildiği Ovi Store, GPS ile desteklenen haritalarla navigasyon olanağı sağlayan Nokia Maps ve e-posta ve anında mesajlaşma gibi Ovi servisleri daha etkili kullanılabiliyor.
Ovi servisleri ile kullanıcılar mobil cihazlarını kullanarak adres defterlerini, takvimlerini, fotoğraflarını, videolarını, güzergahlarını ve konumlarını düzenleyebiliyorlar. Ayrıca cihaz içeriğini ve yazılımı da kişisel bilgisayarlarıyla güncelleyebiliyorlar. Bütün fotoğraflarını ve videolarını istedikleri kişilerle paylaşabiliyorlar.
www.nokia.com.tr
680 TL
 

iPhone 3G S
Sahibinin sesi

İlk kez 8 Haziran 2009 tarihinde Dünya Geliştiriciler Konferansı”nda tanıtılan cihaz, büyük merakla bekleniyordu. önceki modellerine kıyasla iki kat daha hızlı olan bu modeldeki “S” harfinin, hızı (speed) temsil ettiği Apple üst düzey yöneticileri tarafından özellikle vurgulanıyor. 3 megapiksel olan autofocus (otomatik fokuslama) özelliği ile tek tek objelere odaklanma imkanı sunun modele sonunda daha geniş klavye ve kes/yapıştır özellikleri eklendi.
iPhone 3G S, özellikle sesli komut yeteneği kazanmasıyla daha da dikkat çekici bir hale geldi. Artık sesli kontrol ile arama yapabilir ve hatta müzik çaları sesle kontrol edebiliyorsunuz. Kesinlikle 3G teknolojisinin en dikkatleri üzerine çeken ürünü iPhone oldu!
www.bilkom.com.tr
 

 

 

 

  Samsung Beat DJ M7600
Cebinizdeki DJ

DJ”liğe merakınız varsa bu telefon kesinlikle ilginizi çekecek demektir. Dj yetenekleri olsun olmasın bu telefon tasarım açısından da oldukça değişik görünümüyle dikkatleri üzerine çekebilecek orjinallikte… Beat DJ, arkasında otofokuslu ve flaşlı, 3.2 Megapiksel bir kamera barındırıyor. Samsung, en son tanıttığı dokunmatik ekranlı telefonlarında AMOLED ekran kullanıyor. Bu sayede oldukça net ve keskin görüntüler sunan telefon modellerinden bir tanesi de Beat DJ. DivX, Xvid, WMV ve MPEG4 gibi popüler video formatlarını destekleyen Beat DJ, bu formatları oldukça net ve geniş bir ekranda keyifle izlemenize olanak tanıyor. Bluetooth desteği de sunan telefonun dahili hafızası 50MB. Fakat Beat DJ”in microSD kart yuvası 16GB”a kadar hafıza kartlarını destekliyor…

Beat DJ”in  en büyük kozlarından bir tanesi Bang&Olufsen”in teknolojisini ardına almış olması. Cihaz, bu sayede dışarı oldukça net ve güçlü bir ses verebiliyor. www.samsung.com.tr
 

Blackberry Storm
Rüzgar gibi geldi

3G teknolojisini destekleyen BlackBerry Storm, eşsiz “tıklanabilir” dokunmatik ekranıyla kullanıcılara gerçek bir dokunma hissi veriyor ve yenilikçi dokunmatik arayüzü sayesinde hem yazı yazarken hem de gezinme sırasında çok etkin bir kullanım sağlıyor. Bu şık akıllı telefon; kullanıcılara bambaşka bir cep telefonu deneyimi yaşatmak için tasarlanan mükemmel bir ekrana sahip. Ayrıca 3G desteği, GPS”i, masaüstü bilgisayarlarınkine benzer web kullanımı, gelişmiş medya oynatıcısı, 3.2 megapiksel fotoğraf makinesi, üstün telefon özellikleri ve en gelişmiş e-posta ve mesaj özellikleriyle ihtiyacınız olan her şeyi şık bir kasada sunuyor

BlackBerry Storm, aynı zamanda tutuş şekline göre dikey veya yatay konumda kullanılabiliyor. 3,25 inçlik (480×360) ekranıyla canlı  görüntüler sağlayan BlackBerry Storm, gelişmiş mültimedya özellikleriyle çok sayıda müzik ve video formatını destekleyen bir de dahili medya oynatıcıya sahip.
www.blackberry.com.tr
 

 
  Toshiba NB200
Heryerde yanınızda

Toshiba”nın 10,1 inç”lik  netbook serisi özellikle duyulara hitap edecek kadar hoş ve şık bir yapıya sahip. Kolay taşınılabilirliği sayesinde her yere sizinle gelebilecek olan NB200, çekici tasarımla ileri teknolojiyi bir araya getiriyor. Bir kafede arkadaşlarınızla bilgisayarınızdaki müziği, fotoğrafları veya filmleri paylaşın. Trende seyahat ederken e-posta yazın, blog gönderin veya web”de gezinin. Belgeler üzerinde çalışın, çevrimiçi oyunlar oynayın ve hayat sizi nereye götürürse götürsün iletişim kurun. Peki her yerden nasıl internete bağlanacaksınız? Elbette NB200″ün 3G desteği sayesinde!  www.toshibatr.com
 

AztechHW550-3G
çift işlevli

AztechHW550-3G tüketiciye çift yönlü kullanım sağlıyor. Hareket halindeyken 3G Mobil Geniş bant kullanımı sağlarken, evde veya iş yerinde 802.11n  yüksek hızda kablosuz bağlantı keyfi sunuyor. 
Aztech HW550-3G cihazına uyumlu herhangi bir 3G/3.5G USB modem bağlayarak, hem çalışanlar, hem de öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar anında kablosuz bağlantı için çözüm üretebilecekler. Böylece kullanıcılar, proje sunumlarında, fuarlarda, eğitimlerde,  toplantılarda, oteller veya kafelerde, kısacası gittiğiniz her yerde kendi taşınabilir yüksek hızlı WiFi bağlantı ağınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Evde ise, Aztech HW550-3G cihazını ADSL veya kablolu bağlantı ile 4-portlu kablosuz-N modem olarak kullanma seçeneğine sahip olacaksınız.
www.albim.com
 

 
  Exper EQ
Akıllı bıdık

Exper EQ, “3G içinde” özelliğiyle ?ık tasarımı, güçlü donanım özellikleri, hafif (yalnızca 1,4 kg.), düşme ve darbelere dayanıklı sağlam kasasıyla dikkatleri üzerine çeken Exper EQ, “3G içinde” süper hızlı internet keyfini dizüstüne taşıyacak…
İsteğe bağlı olarak yazılım, kulaklık ve mikrofon setiyle telefon görüşmelerinin de gerçekleştirilebildiği EQ ile günümüzde birçok dizüstü bilgisayar kullanıcısının ortak sorunu olan pil ömrü de tarihe karışıyor. Uzun pil ömrü ve şık tasarımının yanı sıra Exper EQ bünyesinde 13,3 inç Ultra Slim Parlak ekran, Intel SU9400 ULV işlemci teknolojisi, 3 GB Ram, 250GB sabit sürücü, Parmak izi okuyucu ve DVD Super Multi gibi güçlü teknik özellikler de barındırıyor.
www.exper.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here