Ana sayfa Haber En faydalı uygulamalar

En faydalı uygulamalar

0

En faydalı uygulamalar

Bütün mobil işletim sistemlerinde çalışan ya da sadece belirli işletim sistemine özel en eğlenceli ve yaratıcı uygulamaları toparladık. Android ve iOS üzerinde bir milyondan fazla Windows Phone”da ise binlerce uygulama mevcut ve aralarından en iyilerini seçmek oldukça zor. İşte Akıllı telefonunuzu eğlenceli hale getirecek uygulamalar

 

Spotify- online (üyelik ile offline) müzik dinleme platformu. çok iyi bir arşivi var ve sizin zevkinizi algılayıp daha isabetli parçalar seriyor.

 

Tunein radio – Radyosu olmayan bir Androidiniz varsa tüm dünyadan 290.000 küsür radyo kanalı internet bağlantısıyla cebinizde.

 

Meow:. Harita üzerinden seçtiğiniz noktaya en yakın kullanıcıları önünüze seriyor. Bir nevi arkadaş edinme uygulaması

 

Hot or not- Ios uygulaması konumunuza göre kişi gönderdiği için daha önce sokakta, caddede karşılaştığınız birine oy verme ihtimaliniz olan bir App. tek kötü yanı direkt olarak fotoğraf indirememeniz.

 

IOS8″e özel Hyperlapse by Instagram

Hyperlapse uygulaması iPhone”da yer alan jiroskop ve ivmeölçerden yararlanarak görüntü sabitleme için gerekli olan verileri sağlıyor. Perde arkasında Hyperlapse tıpkı iMovie”nin sallantılı videolara uyguladığı işlemleri uyguluyor, ancak bütün bunlar iPhone üzerinde, gerçek zamanda yapılıyor.

 

 IOS 8 ile gelen Apple’ın kendi time-lapse özelliğinin aksine, Instagram en Hyperlapse 1x 12x’e video oynatma hızını kontrol etmek için bir seçenek içerir.

 

Autodesk sketchbook – İyi bir çizim programı. Diğerlerinden çok daha iyi,  kullanılabilirliğe sahip Photoshop’un temel özelliklerini barındırıyor. ancak Galaxy not gibi kaleme sahip Android telefonlara özel

 

Speed reading coach– ücretsiz versiyonu birkaç çeşit hızlı okuma alıştırması ve en önemlisi spritz tarzı okuma özelliği içeriyor. Okuma hızınızı arttırmak istemez misiniz?

 

Tweedle for twitter

 

çok şık ve kullanışlı bir Twitter uygulaması. menüleri, renkleri, temaları vb. hemen her şeyi özelleştirebiliyorsunuz. Tweet’lerin içindeki linkleri yine uygulama içerisinden ister sadece metin olarak, ister dahili browser’la görüntüleyebiliyorsunuz.

 

Snapchat

Snapchat”in 2013″ün en popüler platformları arasında yer aldığı konusunda pek çok kişi görüş birliğine varmış durumda. Snapchat  nedir? özellikle gençler arasında bir hayli popüler olan uygulamada gönderilen mesajların 15 saniye içinde silinmesi Snapchat”i diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı bir yere koyuyor.

 

Fantastical

 

iPhone için hazırlanmış en iyi üçüncü taraf takvim uygulamalarından birisi olan Fantastical, doğal dil işleme konusundaki yeteneğiyle ayrı bir alkışı hak ediyor. Görsel bakımdan son derece tatmin edici olan uygulama, son güncellemeyle birlikte kullanıcılarının yapılacaklar listeleri tutmalarına da imkan veriyor.

 

 Seriesguide: Kullanışlı aplikasyonlardan biri daha. Sevdiğiniz dizileri ekliyorsunuz; yayınlanma tarihlerini, hangilerinin yayınlandığını gösteriyor. izlediklerinizi işaretleyip, izlemediklerinizi takip edebiliyorsunuz. ana ekrana widget ekleyip; yaklaşan bölümleri görebiliyorsunuz.

 

 

Over

Fotoğraflarınızın üzerine metin ve sanat eseri eklemenizi sağlayan bu uygulama ile kendi reklam görselinizi de hazırlayabilirsiniz.

 

Windows Phone

Windows Phone için bu özelleştirme uygulaması ekranınızın genel görünümünde ince ayar sağlar.

 

SongBox

Songbox ile 30 saniyelik kayıt yapabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Windows Phone platformuna özel uygulamalardan biri olan Songbox sayesinde favori parçalarınızı kaydedebilir ve dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla paylaşabilirsiniz.

 

Sky Guide

 

iPhone ya da iPad”inizi gökyüzüne tutarak size yıldızları ve gezegenleri bulan ve size gösteren bu uygulama arayüzü ve görselleri ile çok etkileyici. üstelik bunları yaparken de internet bağlantısı istememesi ayrıca şaşırtıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here