Ana sayfa Haber En büyük Apple mağazası açıldı!

En büyük Apple mağazası açıldı!

0

En büyük Apple mağazası ”Grand Central Apple Store” New York’ta açıldı

Apple bu kez yeni mağazası ile gündemde.Apple”ın bugüne kadar açtığı en büyük mağaza olma özelliği taşıyan New York”taki Grand Central Apple Store”un önünde, mağazaya ilk giren olmak isteyen “Apple” tutkunları metrelerce kuyruk oluşturdu. Mağaza açıldığı ilk birkaç saat içinde binlerce kişi tarafından ziyaret edilirken, ilk günde 4 bin t-shirt dağıtıldı.

çılgın sezona yetişti
ABD”deki geçtiğimiz haftalarda kara Cuma ile başlayan ve yıl başına kadar devam edecek olan büyük alışveriş çılgınlığına yetiştirilmesi için yoğun çalışma yürütülen Grand Central Apple Store”un önündeki kuyruk “Apple ne yaparsa yapsın, mutlaka hayranlık uyandırıyor” yorumlarına neden oldu. Ancak saatlerece kuyrukta bekleyenlerin amacı daha çok mağazaya ilk girip, açılış kampanyalarından yararlanmaktı. New York toplu taşımacılığının kalbi konumundaki Grand Central İstasyonunda hizmet vermeye başlayan mağazanın Apple”ın cazibe merkezlerinden biri olması bekleniyor.

Toplam 2 bin 140 metrekarelik alana sahip olan mağazanın ilk müşterileri içeri kollarına takılan güvenlik bantlarıyla ve küçük gruplar halinde alındı. Apple, Grand Central İstasyonundaki söz konusu alan için yıllık 800 bin dolar kira ödeyecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here