Ana sayfa Haber En akıllı takvim uygulaması : Timeful

En akıllı takvim uygulaması : Timeful

0

Hepimizin ihtiyacı, zamanı -daha- iyi yönetmek. Yapmamız gereken işler “bugün – yarın” derken bir türlü yapılamazken, her gün değerli vaktimizin hatrı sayılır bir kısmı ise boş geçiyor. Timeful isimli uygulama ise, içerdiği “yapay zeka” ile bu derde derman olma iddiasında.

Halen geliştirme aşamasındaki uygulama, iOS için Appstore‘da yerini aldı. Uygulama, gün içindeki faaliyetlerinize ve uyuma-uyanma zamanlarınıza göre kalan boş zamanlarınızda, size çeşitli hatırlatmalarda bulunuyor.

örneğin kimi ufak işlere “şu zamana kadar yapayım” ya da “bu hafta içinde bir gün yapayım” şeklinde aralıklar belirleyebiliyorsunuz. Timeful uygulaması, takviminize ve yoğunluğunuza göre, en uygun zamanda bu işi yapmanızı size hatırlatıyor.

Ayrıca yine gün içinde boş kalan zamanlarda ise size “Anneni / Babanı ara” , “Köpeği dolaşmaya çıkar” gibi hatırlatmalar yapabiliyor.

Uygulamanın ilk açılışında, gece yatma, sabah kalkma, işe gidip gelme gibi rutin saatlerinizi girmeniz isteniyor ve uygulama, her zaman kullandığınız takvim uygulaması ile senkronize olarak çalışıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here