Ana sayfa Haber Emirates ve Boeing farklı şehirleri drone kullanarak havadan görüntüledi

Emirates ve Boeing farklı şehirleri drone kullanarak havadan görüntüledi

0

Görsel: Almanya

Emirates Havayolu ve dünyanın en büyük uçak tedarikçilerinden Boeing, insansız hava aracı “drone” ile yapılmış en büyük havadan çekim projelerinden birine sponsor oldu. Dubai ve Boeing”in merkezi Seattle”ın da dahil olduğu 18 Emirates destinasyonunda yapılan çekimler, eşsiz detayları ile izleyicilere etkileyici bir deneyim sunuyor. Vietnam”daki pirinç tarlalarından, Norveç”teki dağ çatlaklarına kadar helikopterin giremeyeceği yerlere ulaşabilen drone”lar ile elde edilen görüntüler doğanın benzersiz güzelliğini gözler önüne seriyor.

Emirates Pazarlama, Marka ve Kurumsal İletişim Kıdemli Başkan Yardımcısı Boutros Boutros konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “özenle hazırlanmış fimler Emirates ağında yer alan uçuş noktalarını tanıtmanın yanı sıra yenilikçi bir teknoloji kullanılarak hazırlandığı için dramatik görüntüleri ile dikkat çekiyor. Amacımız, dünyanın her yerinde bulunan izleyicilere ulaşabilmek ve insanların bu benzersiz filmlerden ilham almalarını sağlamak” dedi.

Boeing Ticari Uçakları,Başkan Yardımcısı Jerry Verghese ise:”Bu proje için Emirates ile ortaklık yapmamız heyecan verici bir girişim oldu. Teknoloji, sanat ve inovasyonun birleşimini yansıtan bu proje Emirates”in dünya çapındaki uçuş noktaları ile daha da dikkat çekici bir hal alıyor. Boeing 777 uçağının tüm bu uçuş noktalarına ulaşarak Emirates filosunun ayrılmaz bir parçası olması bizim için bir gurur kaynağı.” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here