Ana sayfa Haber Emergenza finali yaklaştı

Emergenza finali yaklaştı

0

Dünyanin en büyük canlı müzik yarışması Emergenza, ikinci kez Türkiye’de

Her yıl dünyada 150″den fazla şehirde düzenlenen Emergenza Festivali, 21. yılında İstanbul”da ikinci kez müzikseverler ile buluşuyor.
 

çeyrek finalleri 30-31 Mart ve 1-6-7-8 Nisan tarihlerinde MASK LIVE”da gerçekleştirilen yarışmanın yarı finalleri ise 3-4-5 Mayıs tarihlerinde MOJO”da gerçekleşecek.
 

Emergenza”nın büyük finali ise 31 Mayıs”ta Ghetto Istanbul’da…
 

Emergenza”da birinci olacak grup dünyaca ünlü ve uluslararası Taubertal Festivali”nde yarışma ve starlarla aynı sahneyi paylaşma şansını yakalayacak.
 

Emergenza, dünya çapında amatör müzisyenleri destekleyen en büyük müzik yarışması organizasyonu… Bütün müzik türlerine açık olan ve 1991 Yılı”ndan bu yana; Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Büyük Britanya, Fransa, İspanya, İtalya, Japonya, Rusya, Avustralya, İskandinav ülkeleri gibi birçok ülkede gerçekleşmekte olan Emergenza”nın Türkiye ayağının ikincisi bu yıl düzenleniyor.
 

Emergenza Türkiye”de yarışan gruplar; prestijli sahnelerde çalma, kendi izleyici kitleleri ile buluşma, önemli müzisyenler ve müzik profesyonelleri ile tanışma hepsinden önemlisi yerel ve uluslararası düzeyde kendilerini tanıtma imkanı bulacaklar.
 

 

 

Jüri ve seyirci oylaması esasına dayalı yarışmada 1. olan grup dünyaca ünlü Taubertal Festivali”ne giderek dünyanın dört bir tarafından gelen Emergenza birincileriyle yarışacağı gibi festivalde konser verecek dünyaca ünlü gruplarla aynı sahneyi paylaşacak…
 

iTunes, Google ve Amazon’un Türkiye’deki global içerik sağlayıcısı “Eğlence Fabrikası” ve dünyanın en büyük canlı müzik yarışması organizasyonu Emergenza; Türkiye’de güçlerini birleştirdiler.

Emergenza’nın 3 mekanın ev sahipliğinde organize ettiği ve 48 finalist grubun canlı performanslarla yarıştığı 10 konserlik maratonda ilk üçe giren grupların dışında; Emergenza ve Eğlence Fabrikası’nın belirleyeceği birer grup; tüm dünyadaki dijital müzik platformlarında kendini gösterme fırsatı bulacak. Power Garage ve 28 Black sponsorluğunda gerçekleşen Emergenza 2013 tüm hızıyla devam ediyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here