Ana sayfa Haber EMC VSPEX BLUE Ürününe distiribütör Avnet!

EMC VSPEX BLUE Ürününe distiribütör Avnet!

0

 

Kanal ortakları, Kobiler, orta ölçekli kurumlar, hiper birleşik altyapının avantajlarını EMC‘nin yeni hiber birleşik altyapısıyla tasarlayabilecek ve uygulayabilecekler. EMC VSPEX BLUE isimiyle hipier birleşik altyapı sistemi müşterilere  Avnet’in Asya-Pasifik, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Karayipler’de son derece yetkin kanal topluluğu sunulacak.

Avnet’in Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren’e göre, bu uygulamalar hızla pazar payı kazanıyor ve bu yeni geliştirilen çözüm, orta ölçekli firmalardan, bulut teknolojisi sağlayıcılardan ile uzak ofislerden gördüğümüz talebe hitap edecek. Avnet’in VSPEX BLUE kapsamındaki montaj, entegrasyon, lojistik ve servis desteğini vermesiyle, ortakların pazara sürüm süresini kısaltabileceğiz diye de ekledi Hakkı Eren.

“Kolaylık” gözetilerek üretilen ve tasarlanan VSPEX BLUE uygulaması, tam otomatik yapılandırma, tek tıklamalı kademesiz ölçekleme ile yamalar ve güncellemeler sırasında sıfır sistem aksama süresi sunabilir. VSPEX BLUE uygulamasının ölçeği ve basitliği, komple bir ekip gerektirmediğinden orta ölçekli, eğitim, kamu ve sağlık hizmetleri gibi kategoriler için ideal.

 

 

EMC Corp. Global Kanal Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Gregg Ambulos, söz konusu Avnet ortaklığı ile ilgili “Birleşik altyapı büyümeye ve kendini yeniden tanımlamaya devam ediyor. EMC’nin VSPEX BLUE hiper birleşik altyapı uygulamasını pazara ulaştırmak için Avnet’i seçme nedeninin iş çözümlerini basit ve kolay bir şekilde dönüştürebilme kapasitelerinin olduğunu belirtti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here