Ana sayfa Sektörden EMC “All-Flash Dönemi” olayının detaylarını paylaştı

EMC “All-Flash Dönemi” olayının detaylarını paylaştı

0

EMC Corporation, piyasaya ilk kez sunulan, dört petabayta kadar ölçeklendirilebilen ve blok, dosya, açık sistemler ve ana bilgisayarları yerleşik olarak destekleyebilecek tamamı flash depolama dizisi yeni VMAX All Flash’ı tanıttı. Ham performansı artırmaktan daha fazlasını sağlayan VMAX All Flash dizileri, geleneksel kurumsal disk dizilerinden daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunarken VMAX platformunun güvenilirlik ve esnekliğini temel alıyor. EMC, kurumlar tarafından endüstrideki en güvenilir depolama dizisi olarak bilinen, son derece basitleştirilmiş yönetim deneyimiyle birlikte birinci sınıf VMAX veri hizmetlerini VMAX All Flash ile genişletiyor. Cihaz tabanlı paketleme artık hem donanım hem yazılım içeriyor. Ayrıca bakım maliyeti de dizinin kullanım ömrü boyunca sabit tutuluyor.

Şu anda kullanıma hazır olan EMC‘nin en önemli VMAX dizisi, iki yeni all flash model sunmak üzere yeniden tasarlandı: EMC VMAX 450 ve EMC VMAX 850. Her iki model de son teknoloji flash depolama medyasının sağladığı üstün performans, yoğunluk ve ölçek ekonomilerinden all yararlanmak üzere özel olarak tasarlandı. Buna ek olarak EMC, önemli oranda kapasite verimliliği sağlayacak olan gerçek zamanlı veri sıkıştırması sağlamak üzere iyileştirmeler ekleyecek.

Hem VMAX All Flash 450 hem de VMAX All Flash 850 VMAX ailesinin üst segment veri hizmetlerinden faydalanıyor ve iki cihaz paketleme teklifiyle sunuluyor. Temel seviye F paketi şunları içeriyor:

Az yer kaplayan sistem
Hizmet Kalitesi
Tümleşik Unisphere
VVols desteği ve SnapVX™ teknolojisi
Kopya Veri Yönetimi (CDM) ihtiyaçlarını ele almak üzere AppSync® veri koruma yazılımı 

 

Daha fazla seçenek içeren yerleşik veri hizmetleri talep eden müşterilere yönelik FX paketi ayrıca şunları içeriyor:

Kopyalama için eksiksiz EMC SRDF SDK
Denetleyici tabanlı Bekleyen Veri Şifreleme
Yazılım Tanımlı otomatik sağlama, yönetim ve izleme için EMC ViPR® Seti (Denetleyici ve SRM).
VMAX ve bulut depolama hizmetleri arasında kritik olmayan verileri bağlamak üzere CloudArray® yazılımı
Dosya depolama için EMC eNAS teknolojisi 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here