Ana sayfa Haber Elon Musk Yine Çok Konuşulacak Paylaşımlar Yaptı

Elon Musk Yine Çok Konuşulacak Paylaşımlar Yaptı

0

Bundan çok kısa bir süre önce Facebook Ceo’su Mark Zuckerberg ile arasında geçen Twitter tartışmalarından sonra Elon Musk; kendisi hakkında konuşturmayı başardı. Facebook CEO’su ile arasında geçen tartışmanın konusu ise daha çok yapay zekanın kullanımı ile ilgiliydi.

Sürekli olarak patavatsızlık derecesinde yorumlarda bulunan ve tartışmalar yaratan Musk, bu sefer de fortnite oyunu ile ilgili çok konuşulacak Twitter yorumları yaptı.

“Önce Fortnite Oyununu Satın Alıp Sonra da Sileceğim”

Tesla Space X gibi dünya çapında tanınan markalara sahip ünlü girişimci, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda herkes tarafından bilinen fortnite oyununu satın alacağını ve sonra da sileceğini söyledi. Genel olarak pek anlaşılmayan bir dil kullanan Elon Musk, böylece yine yapacağını yaptı.

 

 

Fortnite oyununu kurgulayan firma ise, ona yine aynı sertlikte bir mesaj verdi. Ünlü girişimcinin Mars hayaline gönderme yaparak onunla dalga geçen firma, projelerine yoğunlaşması önerisinde bulundu.

Daha önceden de Twitter üzerinden oldukça absürt diye tabir edilebilecek paylaşımlara imza atan girişimcinin hisseleri, ciddi oranda değer kaybetmişti. Canlı yayında da esrar içmesi ise tüm bu şok etkisi yaratan paylaşımlara, adeta tuz biber oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here