Ana sayfa Donanım Güncel Elon Musk, Tesla’nın Autopilot’u Diğer Otomobil Üreticileriyle Paylaşmaya Açık Olduğunu Söyledi

Elon Musk, Tesla’nın Autopilot’u Diğer Otomobil Üreticileriyle Paylaşmaya Açık Olduğunu Söyledi

0

Elon Musk, Tesla’nın Autopilot yazılımını diğer otomobil üreticileriyle paylaşma fikrine açık olduğunu belirtti.

Musk; Tesla’nın Autopilot yazılımını kullanmak isteyen diğer otomobil üreticileri ve geçmişte sürücü destek sistemini benimsemek isteyen diğer otomobil üreticileriyle ilgili deneyimlerini anlattı.

Tesla Önerilerinin Dikkate Alınması, Son Derece Önemli

Musk; Tesla’nın yazılımını diğer şirketlerle paylaşmaya istekli olmasına rağmen, diğer otomobil üreticilerinin birlikte çalışmasının kolay olmadığını belirtti. Birincisi Musk; Autopilot’a ilgi gösteren araç üreticilerinin Tesla’dan, paylaşılmadan önce yazılımın özelliklerini değiştirmesini istediğini belirtti.

Musk’a göre bu tür talepler, Tesla mühendisliğinin genel giderlerine gereksiz bir katkı sağlıyor. Deneyimli otomobil üreticilerine ve yeni başlayan elektrikli otomobil şirketlerine Tesla’nın teklifini almaları tavsiye edilebilir.

Özellikle elektrikli otomobil üreticisi yakın gelecekte tam otomatik sürüş yapma hedefine doğru kararlı bir ilerleme kaydettiği için bu öneride bulunmak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here