Ana sayfa Haber Elon Musk: ‘Perşembe günü tanıtacağım kamyon aklınızı başınızdan alacak!’

Elon Musk: ‘Perşembe günü tanıtacağım kamyon aklınızı başınızdan alacak!’

0

Elon Musk, Boring Company hakkında bir TED konuşmasında

Elektrikli araçları dünyaya gerçek anlamda dahil eden, insanların güzünde popülerleşen ve otomobil sektöründe de bunun karşılığını fazlasıyla alan ileri görüşlü firma Tesla ve kurucusu Elon Musk, bu Perşembe tam elektrikli yük kamyonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Elon Musk”ın dediğine göre bu araç, aklımızı başımızdan alacak, saçımızı başımızı yolduracak, üstüne bir de gözümüzü karartacak.

Tesla”nın gelecekten fırlamış görünümüyle gerçekten vaatleri yerine getirdiğini düşünüyoruz fakat araç hakkındaki bilgimiz tanıtımına bu kadar kısa zaman kalmış olmasına rağmen aşırı derecede kısıtlı.

Tesla kamyonun şimdiye kadar resmi olarak yayınlanan tek görseli

Kamyonun hala Elon Musk tarafından bir TED konuşmasında gösterilen tasarım görseliyle daha önceden sokaklarda birkaç kişi tarafından çekilen ve doğrulanmayan görselleri elimizde mevcut. Tipi hakkında aşağı yukarı bu şekilde olacak diyerek sadece yorum yaptığımız araç, 26 Ekim”de tanıtılacaktı ancak teknik aksaklıklar sebebiyle bu Perşembe”ye, yani 16 Kasım 2017″ye ertelendi. Ertelemenin nedeni olarak Elon Musk tarafından yapılan açıklamada Model 3″ün üretimindeki darboğazlar gösterildi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here