Ana sayfa Donanım Elinizi oyalayacak stres oyuncakları

Elinizi oyalayacak stres oyuncakları

0

Stres oyuncaklarının tanınırlığı artıp, bu olgu birçok insanın kafasını karıştırırken, yetişkinlerin işyerlerinde aniden neden oyuncaklarla oynamaya başladıklarına ilişkin bir araştırma, bu küçük cihazların konsantrasyonun geliştirilmesine yardımcı olabileceğini ve gerginliğin yol açtığı enerjik hali gidermenin bir yolunu sağlayarak stresi giderdiğini gösterdi. 

Eğer işi kaytarmaya, dikkat dağınıklığına ve endişelenmeye meyilliyseniz,  stres oyuncakları tam da sizin aradığınız şey. Bunlardan pek pahalı olmayan, ancak yüksek kaliteli modellerden bazılarını aldık, bunların arasında standart stres çarkları ve küplerin yanı sıra benzersiz bazı tasarımlar da var, bunlardan birini deneyebilirsiniz.

 

Lopard Platinium XL Metal Stres çarkı
Fiyatı: 70 TL

Kaliteli alüminyum ham maddeden üretilmiş. ürünlerin yüzeyi homojen bir yapıya sahip olup eloksal ile kaplı. Alüminyum kapaklar sökülüp takılabilme özelliğine sahip yivli bir sistem. Yedek kapak ve rulmanlar temin edebiliyor. özel rulman kullanılmış olup yüksek performansta dönmekte. Yeni alınmış ürünler ortalama minimum 3 dakika, kullandıkça rulmanların alışmasıyla 6-7 dakikaya kadar dönme süresi sağlamakta.

 

Stres çarkı örümcek Adam Kalkan
Fiyatı: 46 TL

Dünyanın elinden düşüremediği bu harika elde oyalanma aletine bayılacaksınız. Farklı desenleri ve kesitleri ile tercih edebileceğiniz Stres çarkı yüksek kaliteli rulman kullanılarak üretilmiş. Rulmanlar yağsız. nanoteknoloji ile kaplanarak kaydırma sağlanmakta. Yağlanmaya ihtiyaç duymamakta. Kullandıkça hızlanıyor ve 4 dakikaya kadar dönme sağlayabiliyor.

 

Torkspin Comfort TK103 Bronz Metal

Fiyatı: 35 TL
Tamamı alüminyumdan üretilmiş. Yüzeyi homojen bir yapıya sahip ve eloksal ile kaplı. Alüminyum kapaklar sökülüp takılabilir, yivli bir sistem. Yedek kapak ve rulman temin edilebilir. özel rulman kullanılmış olup yüksek performansta dönmekte. Yeni alınan ürünler ortalama minimum 1 dakika, kullandıkça rulmanların alışmasıyla 4 dakikaya kadar dönme süresi sağlamakta. Bronz modellerde kullandıkça eskitme (vintage) görüntüsüne sahip oluyor.

 

Practika çelik Metal 6 Kollu Pro Rulmanlı
Fiyatı: 25 TL

Kaliteli metal maddeden üretilmekte. Metal kapaklar sökülüp takılabilme özelliğine sahip yivli bir sistem. özel rulman kullanılmış olup yüksek performansta dönmekte. En uzun dönme garantili bir ürün. ürün ebadı: 6x6cm.

 

Maxboost stres küpü
Fiyatı: $7

Bir diğer son derece popüler stres oyuncağı tasarımı ve klasik çarka güzel bir alternatif: küp. Maxboost”un küpü, altı tarafının her biri sürtünme, döndürme, çevirme, tıklama, kaydırma ve yuvarlama gibi farklı bir işleve sahip.

 

Tom”s stres zinciri
Fiyatı: $6

Tom’s stres zinciri, iki metal halkayla bir araya getirilen iki bisiklet zinciri bağlantısına sahip, gerçekten benzersiz bir stres oyuncak tasarımı. Zincir bağlantılarının çevresindeki kauçuk bantlar fazladan dokunsal bir duyum sağlıyor ve bu stres oyuncağı cebinize kolayca sığabilir veya anahtarlığınıza eklenebilir.

 


By Kidz stres denetleyicisi
Fiyatı: $10

By Kidz’in bu stres oyuncağı, klasik kontrolörlerin retro estetiğini seven oyuncular için. Küçük oyuncak, sahte bir joystick, iki yumuşak ve iki “tıklanabilir” düğme, gürültülü ve sessiz kaydırma dişlileri ve bir tıklama anahtarı gibi parmaklarınızla oynamanız için sekiz farklı şeyi içeriyor.

 

Tangle Jr. 
Fiyatı: 15 TL

80’li ve 90’lı yıllarda büyüyenler, Tangle Jr’ı tanıyabilirler. Bu oyuncak kaygıyı tedavi etmek ve stres atmak için uzun süredir kullanılmakta – stres çarklarının bile ortaya çıkmasından önceden beri. Tangle Jr, bu on yıllardaki eski klasik ürünün minyatür bir versiyonu ve odaklanmayı artırmak, stresi yenmek için mükemmel bir cep boyutuna sahip.

 

Closs Orbiter 
Fiyatı: $13

Closs Orbiter’ın dış kısmında hafifçe yivli bir oyuk bulunuyor ve böylece onu, eşlik eden çelik top ile çevrelemenize izin veriyor. Oyuncak, kadife taşıma çantası ile geliyor; bu nedenle, stres oyuncağını istediğiniz gibi göze çarpacak şekilde sunabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here