Ana sayfa Donanım Ekstra bas, ekstra tarz: Sony MDR-XB910

Ekstra bas, ekstra tarz: Sony MDR-XB910

0

Sony, daha da derin basların yanı sıra yumuşak, orta ve yüksek frekanslar için yeni Advanced Direct Vibe Structure sistemine sahip sınıfının en iyisi MDR-XB910 kulaklığını sunuyor

Premium alüminyum detayları ile şık görünümlü Sony MDR-XB910 kulaklık, çıkartılabilir kablo ve kablo üzerinde kumanda/mikrofon özelliği sayesinde müzik tutkunlarının sevdiği melodileri diledikleri her yere taşımasını sağlıyor.

Sony”nin ciddi ses kalitesini en üst düzey tasarım ile bir araya getiren yeni MDR-XB910, ilhamını en son müzik trendlerinden alıyor. Günümüzün en yeni müziklerinin kalbini, ruhunu ve nabzını oluşturan düşük tonları hissettiriyor. Sizi hiç olmadığı kadar derinlere götüren sınıfının en iyisi Sony MDR-XB910, basların yoğun olduğu kulüp müziklerinin, canlı rock veya pop ezgilerinin altından zahmetsizce kalkıyor.
 

Deli dolu baslar sadece başlangıcı oluşturuyor. Sony MDR-XB910 ciddi sesi, gerçek alüminyum vurgulara sahip rafine, ultra Premium yeni görünüm ile bir araya getiriyor. En sevdiğiniz sesleri her yere yanınızda götürmeniz mümkün. Kulaklığın başlıkları seyahat için dönerek kol veya sırt çantanızda yerden tasarruf etmenizi sağlıyor. Ayrıca, MP3 çalarınızın kontrolünü parmaklarınızın ucuna getirmek veya akıllı telefonunuzda eller serbest görüşmeler yapmak için çıkarılabilir bir kablo ve kablo üstü kumanda/mikrofon da kulaklığın beraberinde veriliyor.

Sony”den yeni MDR-XB910 kulaklıkNisan 2013″ten itibaren Avrupa çapında raflardaki yerini alacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here