Ana sayfa Donanım Ekranda 3D, seste Dolby Digital Plus kalitesi

Ekranda 3D, seste Dolby Digital Plus kalitesi

0

Samsung HT-E3550 ev eğlence sistemi, sizi çepeçevre saran üstün kaliteli, berrak ve net bir ses deneyimi sunuyor

Samsung Electronics, gelişmiş ev eğlence sistemi HT-E3550 ile kusursuz bir 3D deneyimi sunuyor. Akıllı özelliklere sahip HT-E3550, Smart Volume özelliğiyle sesleri eşitler, üstün bir akıcılık ve berraklıkta ses kalitesi sağlar. 3D ev sinema keyfini tamamlayan Samsung HT-E3550, evinizi kişisel bir sinema salonuna dönüştürmeniz için tasarlandı. Teknosa mağazalarında satışta bulunan HT-E3550 cazip fiyatlarla son kullanıcıyı buluşturuyor.
 

Unutulmaz Full HD 3D deneyimi
HT-E3550, Full HD 3D ev sinema keyfini unutulmaz kılıyor. HT-E3550, 3D Auto Contast özelliği sayesinde, daha keskin ve daha çarpıcı bir karşıtlık sunarak, görüntülerin canlılığını en üst seviyeye çıkarıyor. Samsung”un görüntü katmanlarını minimize eden ve yanıt hızını maksimuma taşıyan 3D teknolojisi, HT-E3550 ile en gerçekçi haliyle duyularınıza hitap ediyor.
 

Dilerseniz USB”niz ile film izleyin
ConnectShare Movie ile sadece, USB bellek sürücünüzü ya da sabit disk sürücünüzü HT-E3550 ev eğlence sisteminize takmanız yeterli. ConnectShare Movie özelliği, en sevdiğiniz içeriği izlemek, dinlemek ve oynatmak için ihtiyaç duyulan cihaz sayısını azaltır. Müziğinizi doğrudan HT-E3550″nin hoparlörlerinden çalabilir ve görüntüleri büyük ekrana aktarabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here