Ana sayfa Sektörden Ekolojist Kyocera”ya yeni bir ödül

Ekolojist Kyocera”ya yeni bir ödül

0

Dakikada 30 sayfa baskı hızına sahip olan KYOCERA ECOSYS P6130cdn A4 renkli lazer yazıcı, BLI tarafından gerçekleştirilen 2 aylık bir inceleme sürecinden geçirilmiştir ve birçok yönden üstün bir performans sergileyerek oldukça üretken ve kullanımı kolay bir cihaz olduğunu ortaya koymuştur. Geniş iş grupları için tasarlanan bu ürün, 50.000 baskıya dayanıklılık testine tabi tutulurken hatalı baskı gerçekleşmemiş ve servis ihtiyacına gerek olmamıştır. KYOCERA ECOSYS P6130cdn; dosyaların flaş bellekten direkt olarak yazdırılmasını sağlayan USB girişine, sınıfındaki ürünler arasında en yüksek standart ve maksimum hafıza özelliklerine ve grubundaki en yüksek kağıt kapasitesine (2.100) sahip olmak gibi çok iyi özellikleri sunan bir ürün olarak tanımlanmıştır. ürün ayrıca bypass aracılığıyla ortalama kağıt ağırlıklarından (220 grama kadar) daha fazlasını desteklemektedir.

 

En önemlisi KYOCERA ECOSYS P6130cdn, mobil çalışanların üretken kalarak PC”lerinden uzakta olduklarında bile akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı almasına yardımcı olmak için KYOCERA”nın yerel mobil uygulamasını (aynı zamanda Apple Airprint destekli) kullanarak mobil baskı desteği sağlar. BLI”ın üretkenlik testi esnasında, ürün BLI”ın hem renkli hem de siyah beyaz modlarında tipik yoğun iş gruplarınınkine benzeyen iş akışında olan yoğun baskı işlerinde sınıfındaki en yüksek hızı sunmuştur ve 3 farklı dosya tipini basma anındaki ilk sayfa çıktı süreleri ortalamadan daha hızlıdır.

 

Ortadan geniş ölçeğe uzanan iş grupları için tasarlanan dakikada 35 sayfa baskı hızına sahip olan A4 renkli çok fonksiyonlu fotokopi makinesi KYOCERA M6535cidn de BLI tarafından gerçekleştirilen 2 aylık bir inceleme sürecinde tam bir performans göstermiştir ve 50.000 baskıya dayanıklılık testini hatalı baskı ve servis ihtiyacı olmadan tamamlayarak oldukça dayanıklı olduğunu kanıtlamıştır. ürünün sahip olduğu gömülü HyPAS (Hybrid Platform for Application Software) platformu KYOCERA”nın ve MyQ, PinPoint Scan, Teaching Assistant ve ek olarak Sharepoint bağlantısı gibi bağımsız şirketlerin geniş çeşitlilikte çözümlerini desteklemektedir. Standart baskı, kopyalama, tarama ve faks fonksiyonları sağlamasının yanı sıra, bu model 75 sayfalık çevirmeli doküman besleyicisi ve flash diskten dosyaların direkt olarak yazdırılmasını sağlayan USB girişine sahiptir.

Grafiksel KX 6.x sürücü ile masaüstünde, 7 inçlik renkli dokunmatik ekranlı paneliyle ise yakından gerçekleştirilmesi gereken işler için kullanımı kolay olan ürün, farklı alıcılara özel uyarılar atayabilen KYOCERA Net Viewer kullanılarak da kolayca yönetilebilir. BLI”a göre ürünün sahip olduğu standart olarak 1 GB olan ve opsiyonel olarak 2 GB”a çıkabilen hafızası onu sınıfındaki modeller arasında avantajlı bir konuma getirmektedir. ürünün kağıt kapasitesi 1.850 sayfalık kağıt kapasitesi de ön plandaki özellikleri arasındadır.

 

BLI”ın yapmış olduğu test sonucunda her iki üründe de kullanılabilen KYOCERA Command Center RX ile kullanıcıların kağıt boyutu, yaklaşık olarak kalan kağıt ve toner oranı gibi ürünün durumuyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilmesi dikkat çekici bulunmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here