Ana sayfa Donanım Eğlenceyi her açıdan yakalayın!

Eğlenceyi her açıdan yakalayın!

0
Sony”nin yeni HD Snap kamerası bloggie üstün görüntüleme ve paylaşım özellikleriyle kullanıcıların yaşam stilini zenginleştiriyor.
Sony”nin fotoğraf ve video dünyasına iki modelle çıkartma yapan yeni bloggie konsepti yaptığı çekimleri internette kolayca paylaşma olanağıyla birleştirerek eğlencenin dozunu yükseltiyor.

Cepte veya çantada kolayca taşınan bloggie™ MHS-PM5K ve MHS-CM5 partilerde, seyahatlerde veya günlük hayatta hiçbir anı kaçırmamanızı sağlıyor.

Hızlı ve mükemmel paylaşım
Renkli, hafif ve taşıması kolay olan bloggie™ hareket halindeyken de hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yerleşik olarak bulunan PMB Portable yazılımı sayesinde bloggie™ ile anıları paylaşmak, seyahatteyken kişisel blog”unuzu güncellemek ve sosyal ağ uygulamalarına yükleme yapmak da son derece hızlı ve pratik. Yapılması gereken tek şey bloggie™”yi USB yuvasından bilgisayara bağlamak.
 

 

 

Her iki yeni bloggie modelinin de kullanımı eğlenceli ve basit. Canlı ve net 5 megapiksellik fotoğrafları çekmek veya Full HD MP4 video çekimi için bir düğmeye basmak yeterli. PM5K ve CM5, çektiklerini hem 1280×720/60p video hem de yüksek çözünürlüklü Full HD 1920×1080/30p klip formatında kaydedebiliyor. Yerleşik SteadyShot görüntü sabitleyicisi (Sadece 720/30p çekim modunda) kameranın sallanmasından kaynaklanan etkiyi azaltırken, Yüz algılama özelliği de net ve çekici portre çekimleri için gerekli kamera ayarlarını yapıyor.

Dört canlı renk seçeneği ile sunulan PM5K”da hayatı her açıdan yakalayabilmeye olanak tanıyan, 270 derece dönebilen bir objektif bulunuyor. Aydınlık ve yüksek çözünürlüklü 6.0 cm”lik LCD ekran, çekim yaparken ekranın alt yarısında kamera ayarlarını gösteriyor. Sonuçları görmek içinse, bloggie™”yi yatay olarak döndürüp klip ve fotoğrafları tam ekran ve yatay formatta görüntülemek mümkün.

360 derece video

Panoramik video deneyimlerine imkan sağlayan PM5K modeli özel bir 360 Video objektif adaptörü içeriyor. Bu deneyimi yaşamak için adaptörü takıp 360 Video modunda çekim yapmak yeterli. bloggie™ panoramik videoları herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan, ürün içindeki PMB yazılımı ve 360 Video Player uygulamasını kullanarak PC”de izlemek mümkün.

Şık ve dikey tasarıma sahip CM5″te, yüksek kaliteli 5x optik zoom objektifin yanı sıra rahat bir çekim ve gösterim için açılıp dönebilen 6.2 cm”lik bir LCD ekran bulunuyor. CM5 ayrıca, BRAVIA™”nızda veya herhangi bir HD TV”de fotoğrafları ve Full HD klipleri keyifle izlemenizi sağlayan HDMI konnektörü de içeriyor
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here