Ana sayfa Donanım Eğlenceye dokunun

Eğlenceye dokunun

0

Yeni HP Photosmart serisiyle sadece bir dokunuşla paylaşın, baskı deneyiminin tadını çıkarın

  HP, tüm ailenize hızlı, kolay ve eğlenceli bir baskı deneyimi öneren benzersiz HP TouchSmart dokunmatik teknolojiye sahip yeni HP Photosmart yazıcı çeşitlerini piyasaya sunuyor. HP Photosmart serisini tamamlayan en yeni ürünler; HP Photosmart C4680, HP Photosmart C4780, HP Photosmart ve HP Photosmart Kablosuz, HP Photosmart Plus ve HP Photosmart Premium modellerinden oluşuyor.
 
HP, Yeni HP Photosmart serisi ile baskı deneyimini aile hayatınızın bir parçası haline getiriyor. Yazıcı anlayışını standart bir cihazdan bütün ailenin kullanabileceği eğlenceli ve yaratıcı bir platforma dönüştürüyor. Benzersiz TouchSmart teknolojisiyle, ailenin en genç üyeleri bile bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara gerek duymadan, fotoğraflarını kendi başlarına yazdırabiliyor. Bunun yanı sıra, TouchSmart ekranındaki kısayol tuşlarını kullanarak, yaratıcı ve eğlenceli işler yapabilir, örneğin Quickforms – Hızlı Formlar”a tıklayarak kareli veya çizgili okul kağıtları, şablonlar veya sudoku gibi oyunları basabilirsiniz.

Tek dokunuş
Sadece tek bir dokunuşla, ev ödevleri, resimler ve iş belgeleri kolaylıkla yazdırılabiliyor. HP Photosmart serisinde laboratuvar kalitesinde resim baskısı ve yoğun renkler standart olarak geliyor. Böylelikle tüm aile fertleri güzel anları hiç olmadığı kadar kolay şekilde paylaşabiliyor. Fotoğraf koleksiyonları, otomatik kırmızı göz giderme, ışık ve renk seçenekleri arasında gezinmek ve seçim yapmak için bellek kart yuvasını ve HP TouchSmart ekranını kullanarak, yüksek kaliteli baskıları kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here