Ana sayfa Makale Eğitimde iPad

Eğitimde iPad

0

Apple yıllardır teknolojiyi sadeleştirmeye ve eğitimcileri güçlendirmeye destek olmanın yanı sıra, öğrencilere esin kaynağı olmaya devam ediyor. Eğitim felsefesinde en iyi olanı destekleyen Apple, öğretim ve öğrenim için ideal olan yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. iPad“de Apple“ın söz konusu ürünleri arasında yer alıyor. Bırakın, dijital bir eğitim ortamı oluşturmanızda Apple size yardımcı olsun. Böylece tüm öğrencilerinizin kendi yeteneklerini keşfetmelerine olanak tanıyın.

Neden iPad?

Eğitim ile güçlü ve kalıcı bir bağ

Apple 30 yıldır, teknolojiyi kullanarak kendini öğretim ve öğrenimi geliştirmeye adamıştır. iPad gibi eğitim amaçlı kullanıma sonuna kadar açık teknoloji ürünleri ile öğrencileri ve öğretmenleri eğitimde teknolojiyi kullanmaya hazırlayan Apple Bölgesel Eğitim Merkezleri gibi programlarıyla da eğitime güçlü bir bağlılık sergilemeye devam etmektedir. ülkemizde de Doğa Koleji gibi okullarla ortak çalışmalar yürüten Apple, böylelikle ülkemize eğitim konusunda önemli katkılar sağlamaktadır.

 

Güvenilirlik ve Basitlik=Apple iPad

iPad serüveninin dur durak bilmeyen gelişim çizgisi günümüzde olduğu gibi gelecekte de devam edecek. Köklü yatırımlar, deneyim, ortalama % 35 yıllık büyüme ve sağlam finansmanı ile Apple, gelecekte de iPad“deki teknoloji temelindeki eğitime dönük ihtiyaçlarınızı üst düzeyde karşılamak için burada olacaktır. Ayrıca Apple, eğitim ile uzun soluklu bir ortaklığa kendini adamıştır. Okullara ve eğitimcilere özel fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sunar. Destek, kurulum ve bakım maliyetleri açısından avantajlı ürünler sunar.

Yeni bir nesil için eğitimi geliştiren teknoloji

iPad, bir yönüyle bugünün öğrencileri için önemli olan yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Apple”ın geliştirdiği uygulamaların yanı sıra alt yapısını sunduğu App Store“daki binlerce eğitim uygulaması ile öğrenciler, anlayışlarını sergileyen ve yaratıcılıklarını ortaya koyan anlamlı dijital projeler yaratabilir, derslerine farklı boyutlar kazandıracak gelişimleri iPad“le birlikte sağlayabilirler. 21. yüzyıl öğrenimi için yenilikçi yaklaşımlar arıyorsanız, Apple iPad ile eğitim teknolojisi adına size en iyisini sunar.

 

Yüksek değer sağlayan bir platform

Teknolojik ürünler satın alırken kutunun içinde ne olduğunun yanı sıra kurulum, eğitim ve bakım için gerekli olan süre ve kaynaklar da göz önünde bulundurulmalıdır. iPad“deki tüm yerleşik özellikler, yazılımlar, kablosuz ağ ve bunların yanı sıra düşük eğitim, destek ve bakım maliyetleri düşünüldüğünde, Apple iPad harcanan her kuruş için en yüksek değeri sunan doğru tercihler arasındadır.

Güvenilirlik

Apple, donanım, işletim sistemi ve dahili yazılım uygulamalarını tasarlayan ve böylece kutudan çıktığı anda en yüksek seviyede tutarlılığı sağlayan tek teknoloji sağlayıcısıdır. Sağlam altyapısı ile sürekli güçlendirilen iPad, güvenli ve güçlü bir teknoloji alt yapısıyla gelmektedir. iPad”i desteklemek kolaydır, eğitimciler ve öğrenciler için güvenli, üstelik “her an her yerden güvenli” bir çalışma ortamı sunar.

Birlikte çalışabilme

Apple, App Store platformundaki geniş eğitim uygulamalarının tümünde güvenilirlik ve uygunluluk testleri sağlamış ve tüm uygulamaları olduğu gibi eğitime dönük uygulamaları da belirli standartlarla kullanıma açmıştır. Yani iPad”inizde kullanacağınız bir uygulamanın güvenilirliği tartışmasız bir konudur. üstelik geliştirilen 3. parti uygulamalar çeşitli platformları da destekler. örneğin eğiitm için geliştirilmiş bir uygulama, çeşitli bulut ve benzeri teknolojilerle de bir arada kullanım sunmaktadır. Ayrıca iPad becerileri sayesinde PC ortamı ile ideal uyum sunar.

 

Yüksek performanslı

En iyi taşınabilir teknoloji üssü olan iPad, ekonomik mobil laboratuarlar ve sorunsuz kablosuz ağ bağlantıları ile taşınabilir bilgi işlem alanında öncülük eder. Video düzenleme, bilimsel bilgi işlem ve ağ yönetimi için ideal olan iPad, en yüksek başarımı sunar. Apple, iPad ile her tür eğitim ihtiyacı için rakipsiz bir performans sağlar.

Kolay kullanım

iOS, tanıdık bir ara yüz, tutarlı menü komutları ve uygulamalar arasında sağlam bir uyum sağlar. Dijital kameranızı bağlayın ve fotoğraflarınız hızla aktarılmaya hazır bir şekilde açılsın. iOS, özel bir yapılandırma gerektirmeden kablosuz ağları otomatik olarak algılar. iPad”i öğrenmek, kullanmak ve bakımını yapmak çok daha kolaydır. Böylece gereksiz ayrıntılarla uğraşmaz, öğretim ve öğrenime daha fazla odaklanabilirsiniz.

Eksiksiz çözüm sunan tek teknolojisi sağlayıcısı

Apple, donanımdan yazılıma, Bölgesel Eğitim Merkezleri ile işbirliği ile mesleki gelişim gibi hizmetlerden müfredat yazılımına ve teknik desteğe kadar eğitimcilere eksiksiz çözümler sunuyor. Apple’ın eğitime bağlılığı sadece kullanıcı deneyimine olan bağlılığı ile rekabet edebilir. Apple teknolojisi yenilikçilik, kalite ve kullanım kolaylığı ile özdeşleşmiştir.

 

21. Yüzyıl Akademik Ortamına Hoş Geldiniz!

21. Yüzyıl akademik ortamı için işbirliği ve iletişim çözümleri

Podcast“ler, web günlükleri, wiki”ler, grup takvimleri, görüntülü sohbetler, merkezi kaynaklara anında erişim… 21. Yüzyıl akademik ortamına hoş geldiniz! Apple, iPad altyapısıyla uyumlu 3. Parti uygulamalar sayesinde eğitim sahasını tek bir noktaya kadar birleştirebilir. Böylece öğrenciler, eğitimciler ve araştırmacılar, ister dünyanın diğer ucunda, ister kampüsün bir köşesinde olsunlar dünyayla bağlantılarını kesmezler. Her zaman iletişim ve işbirliği içinde kalırlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here