Ana sayfa Donanım Eğer Xbox One X almayı düşünüyorsanız size iyi bir haberimiz var!

Eğer Xbox One X almayı düşünüyorsanız size iyi bir haberimiz var!

0

PC üzerinde büyük başarılara ulaşmış olan PlayerUnknown”s Battlegrounds, 25 milyondan fazla oyuncuya Steam üzerinden ulaştıktan sonra Xbox One konsolu için de çıkışını gerçekleştirdi. Sadece 2 gün içerisinde Xbox One üzerinde de 1 milyon oyuncuya ulaşan PUBG, şimdi yepyeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. PlayerUnknown”s Battlegrounds geliştiricileri ve Microsoft ile birlikte hazırlanan bu kampanya dahilinde Xbox One X alana PlayerUnknown”s Battlegrounds bedava olarak veriliyor. Xbox Game Preview içerisinde bulunan bu oyunun kampanyası tabii ki sonsuza kadar da sürmeyecek.

Microsoft tarafından gelen açıklamalara göre bahsettiğimiz kampanya 17 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacak ve sadece seçili bölgelerde oyuncular bu kampanyadan yararlanacak. Bahsettiğimiz Xbox One X ve PUBG kampanyası, ülkemizde var mı, yok mu ne yazık ki bilemiyoruz fakat eğer böyle bir kampanya olacaksa, muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde bu konu hakkında bir açıklama yapılacaktır.

PUBG Hakkında

PlayerUnknown”s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole”un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here