Ana sayfa Oyun Eğer Origin Access aboneliğiniz varsa, çıkışından önce Need for Speed Payback”i deneme...

Eğer Origin Access aboneliğiniz varsa, çıkışından önce Need for Speed Payback”i deneme fırsatı bulacaksınız!

0

ğer EA Access ve / veya Origin Access aboneliğiniz varsa ve Need for Speed Payback oyununu da sabırsızlıkla bekliyorsanız, sevinebilirsiniz. Bugün yapılan açıklamaya bakılırsa, serinin yeni oyunu bugün itibarıyla EA Access ve / veya Origin Access aboneliği olan oyuncuların beğenisine sunulacak.

Need for Speed Payback için önümüzde halen sekiz günlük bir süreç var. Oyun, PlayStation 4, PC ve Xbox One için resmi olarak 10 Kasım 2017  tarihinde satışa sunulacak. Ancak eğer Origin Access aboneliğiniz varsa, çıkışından önce deneme fırsatı bulacaksınız demektir.

Toplamda on saatlik bir süre zarfı boyunca deneyebileceğiniz Need for Speed Payback oyununun senaryosunun ilk iki bölümünü denemenize izin verilecek. Buna ek olarak, EA Play 2017 etkinliğinde de gösterilmiş olan Highway Heist görevini de başından sonuna kadar oynayabileceksiniz. 

Bunun haricinde, Speedlists ile birlikte oyunun çoklu-oyuncu moduna da giriş yapabileceksiniz. Oyunun çoklu-oyuncu modunda Student Driver (öğrenci Sürücü) seviyesinden Legend (Efsane) seviyesine kadar uzanan basamakları çıkmanız gerekecek ve çıktığınız her basamak, sizlere yeni araba parçaları, nakit para ve REP puanları getirecek.

Son olarak, deneme süresinin sonunda oyunu almaya karar verirseniz, tam sürüm Need for Speed Payback oyununa % 10 civarı bir indirim ile sahip olabileceksiniz. Buna ek olarak, deneme süresi boyunca kaydettiğiniz bütün ilerleme de, tam sürüm oyuna aktarılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here