Ana sayfa Haber Efes Pilsen One Love Festival 12 programı açıklandı

Efes Pilsen One Love Festival 12 programı açıklandı

0

Festival tutkunlarının merakla beklediği Efes Pilsen One Love Festival 12 programı açıklandı

Bu yıl, 20 – 21 – 22 Haziran”da Parkorman”da gerçekleştirilecek Efes Pilsen One Love Festival 12″nin heyecanla beklenen programı açıklandı. Yeni açıklanan isimleri arasında İngiliz alternatif pop-rock grubu “Keane” ve efsane İngiliz grup “New Order”ın da bulunduğu festival”de üç gün boyunca dünyadan ve Türkiye”den toplam 21 müzisyen ve grup sahne alacak. Geçtiğimiz günlerde açıklanan Britpop”un efsane ismi “Blur”, günümüz elektronik müzik sahnesinin en önemli vokallerinden “James Blake”, şimdiden büyük arenalar ve festivallerde ismini tepelere yazdıran indie rock grubu “The Vaccines”, bir başka önemli İngiliz Indie rock grubu “Foals” da Efes Pilsen One Love festival 12″de müzikseverlerle buluşacak isimler arasında.
 
Efes Pilsen tarafından Pozitif Live organizasyonuyla 2002 yılından bu yana aralıksız gerçekleştirilen Efes Pilsen One Love Festival, 12. yılında da müzikseverlere unutulmaz bir müzik, eğlence ve festival deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. 20 – 21 – 22 Haziran tarihlerinde Parkorman”da gerçekleştirilecek ve geçtiğimiz haftalarda Britpop”un efsane ismi Blur, Fransız post hip-hop sanatçısı Wax Tailor ve İngiliz Indie rock grubu Foals”un sahne alacağının duyurulduğu festivalin programı açıklandı. İngiliz alternatif pop-rock grubu Keane, yaşayan efsane New Order, İngiliz Indie rock grubu The Vaccines, Türkiye”de ilk performansını verecek olan ünlü DJ ve prodüktör Gramatik, yeni nesil elektronik müzik dehası James Blake gibi dünyadan ve Türkiye”den toplam 21 müzisyen ve grup, Efes Pilsen One Love Festival 12″de sahne alacak. Festival alanında kurulacak ana sahne ve alternatif sahnedeki dolu dolu müziğin yanı sıra üç gün boyunca aralıksız eğlence, sürprizler, sosyal medya bağlantıları ve aktiviteler ile katılımcılar, gerçek festival coşkusunu doyasıya yaşayacak.

Efes Pilsen sponsorluğunda gerçekleştirilen ve 24 yaş üzeri katılımcılara açık olan Efes Pilsen One Love Festival 12″nin biletleri 8 Mayıs çarşamba günü Biletix üzerinden satışa sunulacak.

Bilet Fiyatları :
İndirimli biletler 20 Haziran Perşembe günü 50 TL, 21 Haziran Cuma ve 22 Haziran Cumartesi günleri ise 60 TL olarak satışa çıkacak. Festivalin üç günü için geçerli olan indirimli kombine bilet ise 135 TL olacak. Tam biletler ise 20 Haziran Perşembe günü 80 TL, 21 Haziran Cuma ve 22 Haziran Cumartesi günleri 90 TL”den satılırken tam kombine bilet 190 TL olarak satışta olacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here