Ana sayfa Oyun Editörün seçimi online oyunlar

Editörün seçimi online oyunlar

0

Bugünlerde üstün bir oyun bilgisayarı sahibi olmak kesinlikle oyun oynamak için eğlenceli bir yoldur, ancak tamamen gerekli de değildir. İster Windows, OS X, Linux isterseniz de başka bir alanda oyun oynuyor olun, browser”ınızdan edinebileceğiniz muhteşem online oyun deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Temel metin tabanlı maceralardan etkileyici 3D grafiklere sahip çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunları’na (MMORPGs) kadar seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler var.
Sizi duraklatma olasılığı olan tek şey (İnternet bağlantısının olmaması dışında) olası uyumluluk sorunlarıdır. örneğin, Chrome (şu ana kadarki en popüler browser seçeneği ve pek çok Chromebook’un ardındaki beyindir), Firefox, Opera ve Safari’de olduğu gibi 3D oyun motoru Birliğini desteklemez.

Buna göre, Birlik uyumluluğu gerektiren aynı oyun Chrome Web Mağazası’nda ayrı bir uygulama olarak sunulur. Dolayısıyla Chrome Taahhüdünüzü bozmak istemiyorsanız da, sorunlarınız çok az olacaktır.

 


 

Wonderputt
Belki golf sporu hayranı olan herkes için değil, ama daha çılgınca çeşitli golf oyunlarını denemek için herkesin kalbinde bir yer olduğunu söyleyebiliriz.
Wonderputt, küçük kayak pistleri, UFO’lar, nilüfer yaprakları ve oynamanız için yeni bir yeşil alan ortaya çıkarmak amacıyla çimleri biçen koyun sürülerini hayal edebileceğiniz mini golf kurslarına erişmenizi sağlayan bir oyun.

Oyun bir çeşit bulmaca kutusu tasarımına sahip, böylece oyunun başlangıcından itibaren tüm rotayı görebiliyorsunuz, her deliği oynadıktan sonra oyun biraz farklılaşıyor ve yeni bölümler ortaya çıkaracak şekilde değişiyor. Gerçek hayatta zaten eğlenceli olan bir şeyi alarak ve buna yalnızca bir oyun dünyasında bulacağınız güzel bir yaratıcılık katarak bir merak uyandırıyor.

 

Frog Fractions
Frank Zappa video oyunları yapmış olsaydı, böyle yapardı. Berkeley”in geliştiricisi Jim Crawford tarafından yaratılan oyun gerçeküstü bir mizah yapısına sahip.

Frog Fractions”ın içerdiği şeylere çok fazla girmek istemiyoruz. Yüzeyde, basit ve unutulmaz bir oyun gibi görünüyor, ancak derinine girdiğinizde, mümkün olan en saçma ve eğlenceli şekilde sunulan çok şey var demek yeterli. Bütün hikayeyi kavramak için sesi açtığınızdan emin olun. Frog Fractions öylesine popüler oldu ki, devamı geldi ve Steam’de (maliyet karşılığında) yayınlandı. Orada onu Glittermitten Grove adı ile bulabilirsiniz.

 


Life in the West
Kanye West, saçmalıkları ve görünüşte güveni artırması yüzünden yıllarca basında çok yer aldı. Onun bazen anlaşılmaz tweet akışına aşina olsanız bile, Stanley Parable oyununun geliştiricisi Galactic Café’nin ünlü hip-hop sanatçısının sosyal medyadaki varlığının üstesinden gelme ihtimali düşük.

Life in the West, bir oyun olsa da, klavyedeki becerilerinizin etkin bir şekilde yararsız olmadığını fark ettikten sonra sizi gülümsetecektir, ancak Kanye gibi tweet’lerde “Adamım… antik balık tankıma ne oldu?” diye yazabilirsiniz. Final Fantasy dövüş müziğiyle sizi bir denetleyiciye ulaştıracaktır.

 

Game of Bombs
Orijinal PlayStation’daki Bomberman şimdiye kadar yaratılmış, en iyi hazırlanmış ve en bağımlılık yapıcı çok oyunculu oyunlardan biriydi. Game of Bombs oyunu da onu taklit etmeyi amaçlıyor. Ve çok oyunculu deneyimini elde etmek amacıyla artık bir MultiTap için düğümlü kablolar çekmecesi etrafında balık tutmak zorunda kalmazsınız – sadece kendi web sitesine gidin ve dünyadaki oyuncularla online Bomberman’ın dev bir versiyonunu oynayın. Modern dünyanın eğlencesi.

 

Die 2 Nite
Bu metin tabanlı online çok oyunculu zombi oyunu şakalarla dolu. Başladıktan sonra neşeli bir mesajla karşılanıyorsunuz: “Pozitif olun! Sen öleceksin, her seferinde.”
Sağ üstteki gerçek sunucu saati var ve o 23: 00’e geldiğinde zombiler oynamak için ortaya çıkıyorlar. Gündüz saatleri boyunca, siz ve diğer oyuncular Minecraft’ı hatırlatan bir şekilde sonraki gece için savunma inşa etmek amacıyla birlikte çalışmalısınız. Bu, şaşırtıcı bir şekilde karışan bir oyun ve sık sık hayatınızı etkilemediğini hatırlamanız gerekir, ancak kesinlikle online topluluğa yatırım yapmalısınız.

 

Samorost
çek geliştiricisi Amanita Design”ın oyunlarından hiçbirini oynamadıysanız, modern zamanın en tuhaf, komik ve ayrıntılı puanlarından ve bulmacalarından bazılarını kaçırmışsınızdır.
Bu uzaylı serideki üçüncü oyun şu anda geliştirme aşamasında ancak 2003’te başladıkları oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Samorost 2’nin Birinci Bölümü de online. Ve diğer oyunlar Machinarium, Shy Dwarf ve Botanicula’yı da kontrol etmeyi unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here