Ana sayfa Haber Echo of Soul Phoenix için yeni bir güncelleme geldi!

Echo of Soul Phoenix için yeni bir güncelleme geldi!

0

Echo of Soul Phoenix 2.0 güncellemesi bugün itibariyle EOS oyuncuları için çıktı. Güncellemeyi farklı etkinliklerle kutlayacak EOS Türkiye Ekibi, bu güncelleme ile ilgili bir açıklama da yaptı. Firma tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Echo of Soul Phoenix 2.0 güncellemesi çıktı

Güncellemeye adını veren Phoenix oyuncuların yanında savaşacak. Oyun içine gelen Phoenix Etkinliğiyle oyuncular öldürdükleri yaratıklardan etkinliğe özel paralar düşürecek ve bunlardan elde ettikleri etkinlik kutularıyla harika hediyelere ulaşacaklar. Phoenix de bunlardan biri. Hem karakterinizi güçlendirecek özel bufflar verecek hem de ganimetinizi toplayacak.

EOS giriş ödülleri yeni yamayla güncellendi ve herkesin sabırsızlıkla beklediği Griffon binekleri artık EOS”ta! Uzun zamandır bu ihtişamlı yaratıkları bekleyen oyuncular yapılacak sosyal medya etkinlikleriyle de Griffonlara sahip olabilecek. Ayrıca güncelleme sonrası yamaya özel farklı bir Giriş Etkinliği de planlayan EOS ekibi 1 hafta boyunca oyuna girenlere özel bir hediye hazırlamış durumda.

Güncellemeyle birlikte seviye atlamak artık daha kolay! Buna ek olarak EOS evrenindeki bütün günlük görevler bugünden itibaren 1 ay boyunca iki katı tecrübe puanı verecek. Oyun içi etkinliklerde yeni Şövalye sınıfını oynayacak oyunculara da güzel haberlerimiz var. Phoenix 2.0″ın açılışıyla birlikte yılbaşına kadar 70 olan bütün Şövalyeler 70. Seviyelerini kutlamak için özel bir paket kazanacaklar.

Daha Fazlasıyla Phoenix 2.0 Şimdi Yayında!

Sadece etkinliklerle değil daha birçok yenilikle karşımıza çıkacak EOS ekibi, Phoenix 2.0″la oyuna gelecek içerikleri sosyal medya kanallarından yapacakları birçok etkinlikle oyuncularına iletecek. Ayrıca yapılacak rehber video yarışması, en iyi Şövalye dizilimleri gibi etkinlikler de oyuncuların karaktere ve Phoenix 2.0″a daha kolay adapte olmasını sağlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here