Ana sayfa Donanım Ebru Gündeşin babası; “Torunum her şeyden daha önemli” dedi!

Ebru Gündeşin babası; “Torunum her şeyden daha önemli” dedi!

0

Her konserinde binlerce lira para kazanan başarılı şarkıcı Ebru Gündeş’in babasının perişan hali görenleri şok etti. ünlü şarkıcıdan hiçbir şey istemediğini söyleyen babanın tek isteği torununu görmek. Türkiye’nin en önemli ses sanatçılarından biri olan Ebru Gündeş babası ile olan küslüğünü devam ettiriyor.

 

 

Ebru Gündeş lüks, babası sefalet içinde

 

 

 

çok zor şartlarda yaşamını sürdürmeye çalışan ünlü sanatçının babası Remzi Gündeş, uzun süre sonra yeniden görüntülendi. 70 yaşındaki acılı baba Remzi Gündeş, Bakırköy’de bir eskici dükkânında yaşamını sürdürüyor. Magazin muhabirlerine konuşan Remzi Gündeş, en çok torununu görmek istediğini ancak kızı olmadığı için onu da göremediğini söyledi.

 

Eskici dükkânında can dostu olarak nitelendirdiği “Osman” isimli kedi ile yaşayan baba, kızı hakkında konuşmaktan çekindi. Şu anda 70 yaşında olduğunu ancak hala emekli olamadığını söyleyen Remzi Gündeş; “Şerefli olduğum için zengin olamadım” dedi.

 

 

Ebru Gündeş lüks, babası sefalet içinde

 

 

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş‘in yakın çevresinden alınan bilgiye göre, ünlü şarkıcı babasına bir ev kiralamış ve tüm ihtiyaçlarını karşılama sözü vermiş ancak Remzi Gündeş yardımları her defasında reddetmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here