EA ve DICE, Star Wars: Battlefront 2'nin oyun içi ödemelerini tamamen durdurdu.!

Star Wars: Battlefront II'nin mikro ödeme sistemi oyuncuları ayağa kaldırmıştı.

Star Wars: Battlefront II'nin mikro ödeme sistemi oyuncuları ayağa kaldırmıştı. Yapılan eleştiriler ve ölüm tehditleri sonucunda ise EA ve DICE, Star Wars: Battlefront 2'nin oyun içi ödemelerini tamamen durdurdu. Sosyal medyada bir açıklama yayınlayan EA şöyle dedi:

"Oyunun dünya çapında yayınlanmasını yaklaşırken, oyunun tasarımında zorluklar olduğunu hissediyorsunuz. Oyuncuları oyun içerisinde dezavantajlı bir duruma sokacak durumları da izlerden dinledik ve bunlar dışında güzel bir oyunu gölgede bıraktığını biliyoruz. Bu hiçbir zaman bizim amacımız değildi. Doğru yapamadık, özür dileriz. Sizi gayet iyi bir şekilde duyduk. Bu yüzden tüm oyun içi ödemeleri kapattık. Bu süreçte oyuncularımızı daha çok dinleyeceğiz, ayarlamalar yapacağız ve  dengelemeler üzerinde çalışacağız. Bu da demek oluyor ki Crystal satışları an itibari ile çevrimdışı ve bütün karakter gelişimi oyun içerisinde kazandığınız krediler ile gerçekleşecek. Crystal satışları gelecekte tekrar aktif olacak. Ancak, bu oyuncuları dezavantajlı bir duruma sokmayacağını anladığımız zaman olacak. Konu hakkında daha fazla bilgiyi yakında vereceğiz."

Star Wars: Battlefront 2'nin oyun içi ödemeleri kaldırıldı

Görünüşe göre EA ve DICE oyuncuların öfkesine daha fazla dayanamadı ve dengeleme yapana kadar oyun içi ödemeleri kapattı. Çoğu oyuncunun oyun içerisinde kazandığı puanlarla kendini geliştirmesi, eminim bir sıkıntı teşkil etmiyordur. Bakalım Star Wars: Battlefront 2'de ne gibi değişiklikler yapılacak.

Etiketler: star-wars-battlefront-2 ea-games dice pc ps4 xbox-one
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam