Ana sayfa Haber EA, Origin üzerinden kış indirimlerini başlattı!

EA, Origin üzerinden kış indirimlerini başlattı!

0

Eğer bir PC oyuncusu iseniz ve indirimlerden yararlanmak istiyorsanız, EA sizin indirim çağrınıza cevap vermeye çalışmış olabilir. çünkü Origin üzerinde cüzdanınızı ısıtacak kış tatili indirimleri başladı. Sadece PC oyunlarının satış noktası olan Origin üzerinde şu an Star Wars Battlefront II, The Sims 4, Need for Speed Payback gibi video oyunları indirimde. Mesela kendinize PC için Star Wars Battlefront II almak isterseniz, 60 Euro yerine 36 Euro vermeniz yeterli oluyor. Bu da %40 civarında bir indirime denk geliyor. Eğer uzay savaşlarından hoşlanmıyorum derseniz de Battlefield 1: Revolution satın almak isteyebilirsiniz. Bu oyunun fiyatı ise 24 Euro olarak geçiyor. Orijinal fiyatı yine 60 Euro olan bu oyunda da %60 civarında bir indirim var.

Origin üzerinde başlayan bu kış indirimlerine eğer dilerseniz sizler de buradan göz atmak isteyebilirsiniz. Euro ne yazık ki ülkemizde oldukça pahalı ve muhtemelen Türk oyunculara burada pek bir indirim hissi gelmiyor olabilir. Fakat Origin hakkında yapabileceğimiz pek de bir şey yok ne yazık ki. Yine de 15 Euro fiyatındaki Battlefield 1: Premium Pass, 40 Euro değerindeki Need for Speed Payback: Deluxe Edition gibi fırsatlar belki değerlendirmeye değebilir. Bunun hesabını da artık sizler yaparsınız efendim.

Bahsettiğimiz bu sıcak kış indirimleri, 12 Ocak 2018 tarihinde son bulacak. Yani şimdilik acele etmenizi gerektiren bir durum bulunmamakta. İnternette güzel bir araştırma yapıp, eğer burada indirime giren oyunları daha farklı bir yerde, daha ucuza bulursanız, oradan satın almak isteyebilirsiniz. Fakat araştırmanızı yaparken G2A gibi hırsızlara da paranızı yedirmenizi önermiyoruz. O tip sitelerde oyunlar her ne kadar ucuz olsa da, o oyunların hangi yollarla alınıp, size satıldığını herkes biliyor, değil mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here