Ana sayfa Oyun EA DICE tarafından geliştirilmiş olan oyun, bugün bir kez daha gündeme geldi.

EA DICE tarafından geliştirilmiş olan oyun, bugün bir kez daha gündeme geldi.

0

Star Wars: Battlefront II, son günlerde yaşanan krizden dolayı sık sık gündeme geliyor. EA DICE tarafından geliştirilmiş olan oyun, bugün bir kez daha gündeme geldi. Ne var ki, bu defa çok farklı bir şekilde.

Bildiğiniz gibi Star Wars: Battlefront II oyununda oyun içi kredi kazanabilmek mümkün oluyor. Ama bunun için muhteşem bir performans göstermenize hiç gerek yok, sadece çevrimiçi müsabakalarda yer almanız yeterli oluyor. Ne var ki, uzun süre hareketsiz kalmamak gerektiği için bu süreç bir süre sonra yorucu hale gelebiliyor. Bir Reddit kullanıcısı olan Lowberg ise bunun için enteresan bir çözüm bulmuş ve bir robot icat etmiş. Bu sayede, konsolun başından ayrılmak zorunda kaldığında, kontrol kolunu sanki arkadaşına veriyormuş gibi robota teslim ederek karakterinin aktif bir şekilde oyunda kalmasını sağlamış. 

“İlk olarak robotumun kontrol çubuklarını hareket ettirmek için tek çubuğu vardı.” yorumunda bulunan Lowberg, devam etti. “Sonradan fark ettim ki otomatik olarak yeniden doğma yeteneğine yama yapmışlar. Bu nedenle de rastgele X’e basması için ikinci çubuğu ekledim.”

Bu enteresan buluş ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here