Ana sayfa Oyun EA, BioWare tarafından geliştirilen Anthem hakkında açıklamalarda bulundu!

EA, BioWare tarafından geliştirilen Anthem hakkında açıklamalarda bulundu!

0

E3 2017 sırasında ilk defa BioWare tarafından gösterilen Anthem, birçok oyuncunun ağzını açık bırakmıştı. çünkü Anthem, Destiny tarzında bir video oyunuydu ve grafikleri şahane idi. Oyunda karşımıza çıkan düşmanlar, karakter hareketleri ve gösterilen bölüm ise kusursuzdu. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan bu Anthem hakkında pek de fazla bir şey duymamıştık E3 2017 etkinliğinden beri. Bugün ise EA yeni açıklamalar yaptı bu oyun hakkında. Anthem açıklamaları ardından EA bir de Motive Studios tarafından geliştirilen gizemli aksiyon oyunu hakkında açıklamalar yaptı. Tabii tüm bu açıklamalar, oyun hakkında detaylı bilgiler bekliyorsanız, sizi ne yazık ki tatmin edemeyecek.

EA cephesinden Blake Jorgensen,  UBS Global Technology Conference 2017 etkinliği sırasında bahsettiğimiz açıklamaları yaptı. Blake Jorgensen öncelikle şirketlerinin artık yeni seriler üzerinde yoğunlaşmaya başladığını belirtti. Anthem de zaten bu yeni serilerden bir tanesi. Her neyse, bu açıklamayı yapan yetkili, bahsettiğimiz oyunun bir demosunu Andrew Wilson ile oynadığını belirtti. Açıklamalara göre hem kendisinin, hem de Andrew Wilson”ın ağzı açık kalmış demodan sonra. çünkü oyun oldukça güzel görünüyormuş. Bu yüzden 2018 için oldukça heyecanlı olduklarını belirtti Blake Jorgensen.

Blake Jorgensen, Anthem ardından konuyu Motive Studios tarafından geliştirilen aksiyon oyununa getirdi. Bu oyun hakkında detaylı bir bilgi verilmedi ama EA ekibi, bu gizemli aksiyon oyununun 2020 ile 2021 seneleri arasında çıkacağını düşünüyor. Tabii bir aksilik olmazsa. Blake Jorgensen, bu gizemli aksiyon oyununun oynanış mekanikleri hakkında da oldukça iddialı konuştu ve daha önce hiçbir oyuncunun böyle bir oynanış görmediğini dile getirdi. 2015 senesinde kurulan Motive Studios, efsanevi isim Jade Raymond tarafından yönetiliyor ve ekip, şu an bir Star Wars projesinde de çalışıyor. Bu Star Wars projesi, daha önceden Visceral Games tarafından geliştiriliyordu fakat Visceral Games kapandı. Mutlaka hatırlarsınız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here