Ana sayfa İnternet E.C.A.’dan Titanic 100.Yıl Belgeseli

E.C.A.’dan Titanic 100.Yıl Belgeseli

0

Dünyanın en büyük gizemlerinden Titanic”in okyanusun derin sularına gömülüşünün 100.yılı nedeniyle Oscar ödüllü yönetmen James Cameron ve ünlü tarihçi, yazar Tim Maltin tarafından çekilen iki farklı belgesel filmi gösterimde…

Titanic”ın sırları ile başlayan macera, “E.C.A. ile Keşfet” iletişim platformuna konu olan farklı keşiflerle devam ediyor. Keşfetmek üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açan E.C.A., sunduğu bu yeni platformda hayatın farklı yönlerini gösteriyor. Macera tutkunu, keşfetmeyi seven, yeni arayışlar içinde olan herkes E.C.A. ile keşfetmenin farkını yaşıyor. Yıllardır bilim adamlarından kaşiflere, denizcilerden macera tutkunlarına kadar herkesin merak ettiği “Titanic Neden Battı?” sorusu, Türkiye”nin köklü markalarından E.C.A.”nın katkılarıyla 8 Nisan Pazar gününden itibaren Türkiye”de gösterime girecek olan iki belgesel filmde yanıt arıyor.
 
titanic
Oscar ödüllü yönetmen James Cameron ve ünlü tarihçi, yazar Tim Maltin tarafından çekilen belgesel filmler, 14 Nisan 1912 günü, arkasında pek çok soru işareti bırakarak okyanusun derin sularına gömülen Titanic”in yıllardır sakladığı gizemini gün ışığına çıkartıyor. E.C.A.”nın katkılarıyla National Geographic Channel”de 8 Nisan Pazar günü birçok ülke ile eş zamanlı olarak ilk gösterimi gerçekleşecek olan ünlü yönetmen James Cameron imzalı “Son Söz” belgeseli facianın ardında henüz cevaplanmamış sorulara yanıt bulmaya çalışırken, 10 Nisan Salı akşamı ekranlara gelecek olan tarihçi ve yazar Tim Maltin”in çektiği “Dosya Kapandı” belgeseli ise, bu büyük gizemin ip uçlarını gezegen ve yıldızlarda arıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here