Ana sayfa Haber Dynasty Warriors 9 için yeni bir video yayımlandı!

Dynasty Warriors 9 için yeni bir video yayımlandı!

0

Dynasty Warriors 9 ile birlikte serinin oyuncuya sunduklarını oldukça geliştirdiğini belirten yapımcı ekip, son oyun ile dokuzuncu oyun arasındaki farkı göstermek için yeni bir video yayınladı. Dynasty Warriors 9’a büyük bir açık dünya ekleyen geliştiriciler, sadece açık dünya eklemek ile kalmamış, açık dünyanın içerisini de onlarca detay ile doldurmuş. Dynasty Warriors 9’a avlanma mekaniği de ekleyen geliştiriciler, avlanarak eşyalarımızı geliştirmemize yarayacak materyaller bulmamızı isteyecek. Birbirine bağlı görevler sayesinde bir görevde yaptığınız eylemin, diğer görevlere de etki edebileceği söyleniyor.

Dynasty Warriors 9 için yeni bir video yayınlandı

Ayrıca dokuzuncu oyun ile birlikte bundan sonra evimizi de dekore edebileceğiz. Ev dekorasyonu hakkında pek bilgi vermeyen geliştiriciler bakalım oyunun bu yönünü zengin tutacak mı? Seriye yeni karakterler de ekleyen Koei Tecmo ekibi, artık her karaktere özel bir oyun sonu da eklemiş. Diğer oyunlarda ise oyunu bitirdiğimizde bağlı olduğumuz ulusun sonunu görebiliyorduk.

üç krallığın savaşını anlatacak olan yeni oyunun senaryosunda çin’e barış getirmeye çalışacağız. Şimdiye kadar geliştirilmiş en detaylı ve fazla içerikli Dynasty Warriors yapımı olarak ile karşımıza çıkacak oyunda, yine kocaman orduların arasına amansızca dalacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here