Ana sayfa Haber Dynasty Warriors 9 için yeni bir fragman daha yayınlandı!

Dynasty Warriors 9 için yeni bir fragman daha yayınlandı!

0

Dynasty Warriors 9 için yeni bir fragman daha yayınlandı. KOEI Tecmo önderliğinde hayatta kalmaya devam eden Dynasty Warriors serisi, yeni oyununda ilk defa oyunculara göstereceği bir grafik motoru kullanıyor. Oynanış anlamında pek fazla değişikliğe gitmeyen geliştiriciler, sadece oyunun kombo sisteminde bazı yenilikler ile karşımıza çıkacak. Yeni sistemde artık 3 çeşit atak stilimiz bulunuyor.

Yan görevler anlamında da yenilikler getiren dokuzuncu oyun, 13 Şubat 2018 tarihinde çıkacak. üç krallığın savaşını anlatacak olan oyunda güce denge getirmeye çalışacağız. Şimdiye kadar geliştirilmiş en detaylı ve geniş içerikli Dynasty Warriors oyunu olma iddiası ile karşımıza çıkacak yapım, bire karşı binler konseptini yeni nesil ile birleştirip karşımıza getirecek. 

Eski oyunlardan farklı bir yol izleyerek daha gelişmiş bir savaş sistemi ve daha fazla RPG elementi içerecek olan yapım, yine bizleri yüzlerce düşmanın arasına atıp ortalığın tozunu dumanına katacak. çin hanedanlarının feodal dünyasında birçok farklı kahramanı kontrolümüze sunacak olan Dynasty Warriors 9, dinamik gece gündüz döngüsü, farklı iklimler ve birbirinden farklı bölge konseptlerini oyunculara sunacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here