Ana sayfa Donanım DVD”ler ele düştü

DVD”ler ele düştü

0

Avuç içi DVD oynatıcı ile DVD”lerinizi dilediğiniz anda izleyin.

Firmalar yıllardır film izlemeyi portatif ve kolay hale getiren bir cihaz üretmek içi çalışıyor. Bu konuda insanların tercihi genelde dizüstü bilgisayarlar oluyor. Fakat Notebook”ları taşımak çok rahat sayılmaz. Daha portatif olan Netbook”ların ise optik sürücüsü bulunmuyor. Hem avuç içi boyutlarda hem optik sürücüye hem de dahili bir LCD ekrana sahip bir ise ürün hayal gibi gelebilir.

Yeni geliştirilen cihaz bütün bu özellikleri bir arada sunuyor. Cihaz DVD”leri oynatmak için bir optik sürücüye sahip. Ayrıca üstünde 3,5 inçlik bir LCD ekran ve dahili stereo hoparlörler bulunuyor. Cihazın birde USB portu ve hafıza kartı yuvası bulunuyor ki bu da dilediğiniz filmi ister DVD üzerinden isterseniz de hafızasına kaydedip izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Cihaz enerjisini şarj edilebilir bir batarya üzerinden alıyor ve bu batarya 2 saat film izleme imkanı sunuyor.

Sıkıldığınız bir anda yada bir yolculuk esnasında iyi zaman geçirmek için biçilmiş kaftan olan bu cihaz büyük ekrandan vazgeçemeyenler için ise AV kablosu ve uzaktan kumanda ile birlikte geliyor.

Cihaz 149 dolarlık fiyat etiketine sahip. Bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here