Ana sayfa Haber Düşün, Yarat, Yazdır

Düşün, Yarat, Yazdır

0

HP Baskı İstasyonu Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri ile ilk kez Türkiye”de

HP, görüntüleme ve baskı ihtiyaçları için yeni bir kaynak yaratıyor. Ekim ayından itibaren tüm büyük ve küçük fikirleri, etkileyici renkler, ebatlar, şekil ve tasarımlar ile tek bir mağazada hayata geçirmek mümkün olacak.

HP Baskı İstasyonu, tüm kullanıcıların baskı ve görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamak için akla gelen her çözümü sunuyor. HP Baskı İstasyonu, bireysel ve ticari kullanıcıları, ihtiyaç duyulan mesajı duyurmak ve rekabette kullanıcılarını ileriye taşımayı nasıl sağlayabileceklerini keşfetmek için davet ediyor ve çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için tüm baskı, görüntüleme ve tasarım hizmetlerini gerçekleştiriyor. Ekim ayında İstanbul ümraniye”de açılan ilk HP Baskı İstasyonu, her zaman ayrıcalıklı sonuçlar yaratabilmek için gereken uzmanlığı taşıyor.

Tüm kullanıcılar burada standart baskıların yanı sıra, bülten, katalog ya da flyer gibi pazarlama materyallerini de basabiliyorlar. üstelik matbaalardakinin aksine, küçük adetlerde baskı yapabilmek de mümkün. Geniş format ya da yüksek hacimli ofis baskılarda duyulan spiral, ciltleme gibi ihtiyaçlar da HP Baskı İstasyonu”nda karşılanabiliyor. Kullanıcıların baskı ve görüntüleme ihtiyaçlarını gidermek için tek yapmaları gereken, aşağıdaki adreste bulunan HP Baskı İstasyonu”nu ziyaret etmek.
HP Baskı İstasyonu ümraniye
İnkilap Mahallesi Alemdağ Caddesi
Ak Sanayi Sitesi 1. Kısım No: 54
ümraniye – İstanbul
Tel: 0216 632 64 00 – 0216 632 63 77
Faks: 0216 632 63 78

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here