Ana sayfa Donanım Düşük bütçeli 3D LED TV’ler

Düşük bütçeli 3D LED TV’ler

0

Uygun fiyata 3D keyfini yakalayın.
 

Para kolay kazanılmıyor… 3D TV”lerin fiyatları ise el yakıyor. Evlerimizin vazgeçilmez parçası olan TV”lere üreticileri tarafından neredeyse her geçen gün yenileri ekleniyor. Her yeni teknolojide olduğu gibi 3D teknolojiside sıcaklığını korumakta. Tabi bu sıcak teknolojinin bedeli olarak son kullanıcıya ulaşan fiyatlarda kimi zaman çıtanın üzerinde. Bizlerde fiyat olarak çıtanın altında kalan ama performans olarak hiç azımsanmayacak modeller ile 3D LED TV kalitesini yaşatacak TV”lere sizler için göz attık.
 

 
Neden 3D LED ?
Eğer 3D TV alınacaksa, 3D LED TV seçimi son derece doğru bir tercihtir. LED teknolojisi hangi ürüne dahil olursa ona değer katar. Zamanla piyasada CTR (cathode ray tube) , plazma ve LCD TV”ler, LED TV”nin sunduğu avantajlar yanında günden güne zayıf düşecekler. Harcadıkları enerji, kısa ömürleri, ağırlıkları, kalınlıkları, yetersizlikleri gibi dezavantajları ile birlikte bilinçli tüketicinin daha çok gözüne batmaya başlayacak ve piyasadaki rekabet kızıştıkça daha da ucuzlayacaklar. Şu anda bazı üretici firmalarda LCD ve PLAZMA TV stoklarından bir an önce kurtulma telaşı başlamıştır. Elektronik marketler bu ürünlerin fiyatını indirseler de tüketiciyi ikna etmekte zorlanmaktadır.

Zor kazanılmış paranın bir o kadar da zor harcandığını hepimiz iyi biliriz. Bu nedenle bunca parayı televizyonumuzu değiştirmek için harcama kararını vermişseniz düzinelerce internet sitesine bakıp bize en uygun 3D TV’yi aramamız ve fiyat-fayda analizini yaparak en az fiyata en iyi görüntüyü verecek teknolojiyi sunan firmaları belirlemeye çalışmamız kadar doğal bir şey yoktur.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here