Ana sayfa Donanım Dünyanın ilk tarayıcı özellikli faresi: LG LSM-100

Dünyanın ilk tarayıcı özellikli faresi: LG LSM-100

0

LG’nin LSM-100 adındaki yeni nesil fare ile artık hem bilgisayarınızı yönetecek, hemde tek tuşla dökumanlarınızı bilgisayara aktarabileceksiniz

LG”nin geliştirdiği yeni LSM-100″ün tarama fonksiyonu, klasik tarayıcılardan çok daha kullanışlı bir biçimde çalıştırılıyor. Kullanıcının farenin sol tarafındaki Akıllı Tarama tuşuna basarak tarayıcı özelliğini aktive etmesi ve fareyi taranacak materyalin üzerinden kaydırması yetiyor. Taranan görüntü daha sonra PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS ve DOC gibi çeşitli dosya türlerinde kaydedilebiliyor veya istenen uygulamaya sürüklenerek bırakılabiliyor. LG Smart Scan yazılımı sayesinde taradığınız görüntüyü istediğiniz takdirde çok kolay bir şekilde Twitter, Facebook, Flickr gibi sosyal ağlarda paylaşabilir veya istediğiniz bir kişiye elektronik posta olarak gönderebilirsiniz.
LSM-100

LSM-100 ayrıca, taranan metni kullanıcının istediğinde düzeltme ve değişiklikler yapabileceği bir Microsoft Word belgesine dönüştüren ve 200″ün üzerinde dili ve alfabeyi destekleyen LG Optik Karakter Tanıma teknolojisini de kullanıyor. Optik Karakter Okuyucu, metinleri basılı ortamdan ekrana yeniden girme gereğini ortadan kaldırarak, kullanıcılara zamandan büyük tasarruf sağlıyor.
 

LSM-100, çoğu klasik taşınabilir tarayıcının aksine, A3 boyutuna varan sayfaları tarayabiliyor. LSM-100 aynı zamanda birinci sınıf tasarımı ile ergonomik ve rahat bir tutuş da sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here