Ana sayfa Haber Dünyanın ilk şeffaf tableti

Dünyanın ilk şeffaf tableti

0

Grippity

Dünyanın ilk şeffaf tableti Grippity markası adı altında geçtiğimiz günlerde üretilerek internet üzerinde reklam edilmeye başlandı. Kasa yapısı Grippity‘nin  diğer tablet modellerine kıyas ile her ne kadar kalın olsa da şeffaf tablet üretimi konusunda dünyanın hiç bilmediği bir markadan bu denli atılımın gelmesi herkesi merak içerisinde bırakmaya yetti de arttı bile.

Şeffaf tabletin özellikleri konusundaki detaylar ile alakalı olarak henüz net bilgi sahibi olduğumuzu söylemek zor. Kesin bildiğimiz bilgi Firma, tableti satışa sunabilmek için destek arayışı içerisine girmiş durumda. Şeffaf olma özelliği aslında akıllı teknolojiyi bu anlamda biraz daha cazip kılan en önemli özelliklerinden birisi olarak dikkatleri çekse de çok kalın olduğu gerçeği yadsınamaz.

Şeffaf tablet modeli sayesinde insanlar çok farklı bir deneyim yaşayacaklar bu bir gerçek. Ancak teknolojinin ne denli etkili olacağı ve Apple ile Samsung markalarının arkasından ne kadar iddialı bir şekilde gelebileceği de merak konusu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here