Ana sayfa Donanım Dünyanın ilk dokunmatik Chromebook”u: Acer C720

Dünyanın ilk dokunmatik Chromebook”u: Acer C720

0

Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Acer C720 Chromebook serisinin yeni bir modeli, dünyanın ilk dokunmatik ekranlı Chromebook’u olan yeni Acer C720P satışa çıktı!
 

Yeni Acer C720P , Chrome ara yüzünden faydalanmak için, cihazın 11.6 inç HD LED arkadan aydınlatmalı ekranında dokunmatik teknolojinin birçok avantajını sunuyor.

Acer C720P chromebook

Acer C720P”nin dokunmatik özelliklerinin keyfi, web sitelerinin, resimlerin ve videoların canlı ve net olmaları için 1366×768 çözünürlüğe sahip 11.6 inç ComfyView HD ekranında çıkarılıyor. çoklu dokunmatik özelliğine sahip olan ekran, kullanıcıların Chromebook ile etkileşimlerinin doğal olmasını sağlamak için çekme, dokunma ve sıkıştırma gibi hareketlerden yararlanıyor. Böylece müşteriler eğitici uygulamaları daha iyi kullanabilir, web sitelerine göz atabilir, Google dokümanlarında gezinebilir, oyun oynayabilir ve daha birçok özellikten faydalanabiliyorlar.

 

acer chromebook

 

Yeni C720 serisindeki diğer ürünler gibi, yeni C720P dokunmatik ekranlı model de Intel Haswell mikro-mimarisine dayanan Intel Celeron 2955U işlemciden güç alır ve bu şekilde hızlı performans ve birden çok sekme ve uygulamayı çalıştırmak gibi mükemmel çoklu görev kabiliyeti sunuyor. İşlemci aynı zamanda pil ömrünü de arttırıyor; müşterilerin daha fazla verimlilik ve eğlence için cihazı 7,5 saate kadar kullanabilmelerine imkan sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here