Ana sayfa Donanım Dünyanın en ince bilgisayarı Türkiye”de

Dünyanın en ince bilgisayarı Türkiye”de

0

Dell Adamo XPS, Türkiye’de satışa sunuldu!

Dell Adamo XPS, dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 

Dizüstü bilgisayarların en gelişmiş dizaynı Dell Adamo XPS yalnızca 9.9 milimetrelik inceliği ve eşsiz tasarımı ile bilişim dünyasındaki standartları yeniden belirliyor.

Kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunan Dell Adamo XPS, yalnızca bir parmak hareketi ile açılıyor ve klavye kelimenin tam anlamıyla ekranın altında birden bire beliriyor. Bilgisayarın sahip olduğu özellikler ise Dell mühendislerinin küçük bir alana en yeni teknolojiyi sığdırması ile kullanıcıların hayatına kolaylık getiriyor:

Ayrıntılara gösterilen özen, Dell Adamo XPS”in kutusunda da kendini belli ediyor. Siyah, mücevher kutusu şeklindeki paketin içindeki kumaşla sarmalanmış olan Adamo XPS ve aksesuarlar mükemmel bir hediye duygusu yaşatıyor. Adamo XPS, önde gelen teknoloji analisti Rob Enderle ve Digital Trends tarafından en iyi Windows 7 ürünü olarak tanımlanıyor.

 

 

Türkiye”de sadece 30 şanslı kişinin olacak!

“Tüm dünyada çok sınırlı adet üretilen Dell Adamo XPS, seçkin tasarımı ve zerafetiyle Türkiye”de yalnızca 30 şanslı kişinin olacak” diyen Dell Türkiye Tüketici ürünlerinden Sorumlu ülke Müdürü Gülfem çakmakçı, ürünün Eylül ayından itibaren Media Markt mağazalarında satışa çıkarıldığını söyledi.

Türkiye”deki 15 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve en düşük fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt tarafından satışa sunulacak Dell Adamo XPS”ler ile, Media Markt yine tüketicisine son teknolojiyi ilk sunan olmaya devam edecek.

Yeni tasarım ve estetik anlayışı ile kişiselleştirme seçenekleri de sunan Adamo XPS en çok talep edilen teknolojileri birleştiriyor. Yeni bir ürün grubunun amiral gemisi olarak geliştirilen Adamo”nun adı, Latince “aşık olmak” sözcüğünden türetilmiş. özel anlamı ve niteliği ile koleksiyonerlerin de sahip olmayı çok arzulayacağı Adamo XPS Eylül ayından itibaren Media Markt mağazalarından satın alınabilir.

Media Markt”ın ortalama 4000 ile 8500 metrekarelik mağazalarında satışa sunulacak Dell Adamo XPS”lerden birine sahip olmak için Media Markt mağazalarının adreslerine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Adamo XPS satış fiyatı ise 5499TL”dir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here