Ana sayfa Mobil Dünyanın en ince akıllı telefonu!

Dünyanın en ince akıllı telefonu!

0

Dünyanın en ince akıllı telefonu Huawei Ascend P1 S, çift çekirdekli 1.5 GHz işlemcisi ve 4,3 inç süper AMOLED dokunmatik ekranıyla dikkat çekiyor…

Huawei, CES 2012 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda dünyanın en ince akıllı telefonunu görücüye çıkardı. Sadece 6,68 mm kalınlığındaki Huawei Ascend P1 S, Corning Gorilla Cam kaplama 960 x 540 çözünürlüklü 4,3 inç Süper AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Ascend P1 S ayrıca çift çekirdekli 1.5 GHz TI OMAP 4460 Cortext-A9 işlemcisi ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile kendi sınıfının en hızlı ve en küçük akıllı telefonu.
 
Sadece 64,8 mm kalınlığındaki süper zarif gövdesi ve şık renkleriyle Huawei Ascend P1/P1 S daha ilk bakışta tarzını gösteriyor. PPVD arka kaplama ısıyı eşit dağıtmakla kalmıyor, güç ve zarafeti birleştiren metal dokusuyla üç boyutlu bir tasarım sunuyor. Şimdilik sadece metalik siyah, seramik beyazı ve kiraz pembesi modelleri bulunan Ascend P1/P1 S, önümüzdeki günlerde her kişisel tarza ve çevreye uygun yeni renkleriyle de kullanıcılara sunulacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here