Ana sayfa Donanım Dünyanın en etkileyici fotoğrafları İstanbul’da!

Dünyanın en etkileyici fotoğrafları İstanbul’da!

0

Dünyanın en prestijli basın fotoğrafları yarışması “World Press Photo – Dünya Basın Fotoğrafları 2013″ün sergisi, 13 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Forum İstanbul”da gezilebilecek

Forum İstanbul, bu yıl bir kez daha dünya foto muhabirliğinin bir yıllık güncesi niteliği taşıyan ve geçtiğimiz yıl dünya gündemine oturmuş olayların canlı belgesi fotoğrafların da yeraldığı
World Press Photo – Dünya Basın Fotoğrafları Sergisi”ne ev sahipliği yapıyor.
 
Bu yıl 56.”sı düzenlenen World Press Photo 2013″te dünyanın dört bir yanından foto muhabirleri, ajans, gazete ve dergiler tarafından yarışmaya gönderilen eserler arasından dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğraflardan oluşan sergi, yıl boyunca dünya metropollerini dolaşıyor ve 13 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında İstanbullularla Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi”nde buluşacak.

124 ülkeden 5.666 fotoğrafçının, 103.481 fotoğrafla katıldığı ve 19 jüri üyesinin değerlendirme yaptığı World Press Photo – Dünya Basın Fotoğrafları Yarışması”ndan 150 eser Forum İstanbul”da sergilenecek.

Forum İstanbul”un bu yıl 5. kez ev sahipliği yaptığı sergide ziyaretçiler, geçtiğimiz yıl dünya gündemine damgasını vurmuş olaylara bir de basın fotoğrafçılarının gözünden bakma fırsatı yakalayacak.
 


 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here