Ana sayfa İnternet Dünyanın en büyük dokunmatik duvarı

Dünyanın en büyük dokunmatik duvarı

0

Engage Production, 24 adet 55 inç MultiTaction Cells ekranı bir araya getirerek dünyanın en büyük dokunmatik LCD duvarını kullanıcıların karşısına çıkardı

9,9×3 m boyutlarındaki sahip dokunmatik duvarda sınırsız sayıda kullanıcı desteği bulunuyor. Kullanıcı girişi, geriden aydınlatma özelliğine sahip kamera modülleriyle sağlanıyor. Kullanıcılar, devasa boyutlardaki duvarda fotoğrafları büyütüp küçültebiliyor veya döndürebiliyor. Aynı zamanda dokunmatik duvarda çizim de yapabiliyor. Kullanıcılar bunun yanında tabletleri üzerinden de etkileşime geçebiliyor. Dünyanın ilk modüler çoklu dokunmatik LCD ekranı 200 fps kare hızına sahip. çerçevesiz ince ekran tasarımı sayesinde Cell cihazlar yatay veya dikey olarak da kullanılabiliyor. Bu ayın sonunda satışa sunulacak olan ekranın satış fiyatı ise henüz belli değil. Aşağıda yer alan videolardan çoklu dokunmatik ekran ile neler yapılabildiğini görebilirsiniz.
 

Dünyanın ilk modüler çoklu dokunmatik LCD ekranı 200 fps kare hızına sahip. çerçevesiz ince ekran tasarımı sayesinde Cell cihazlar yatay veya dikey olarak da kullanılabiliyor.

Bu ayın sonunda satışa sunulacak olan ekranın satış fiyatı ise henüz belli değil.
 

çoklu dokunmatik ekran ile neler yapılabildiğini aşağıdaki videolardan görebilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here