Ana sayfa Haber Dünyanın 1 Numarası Best Buy şimdide Ankara”da!

Dünyanın 1 Numarası Best Buy şimdide Ankara”da!

0

İzmirlilerden sonra Ankaralılar da benzersiz teknoloji alışverişi deneyimini yaşayacak!

Teknoloji alışverişinde dünyanın 1 numarası Best Buy, Aralık 2009″da İzmir”de açtığı tasarım ödüllü ilk mağazasından sonra ikinci mağazasını 20 Nisan 2010 tarihinde Ankara”da çayyolu Mesa Plaza Alışveriş Merkezi”nde açıyor. Dünya çapındaki yaklaşık 4 bin mağazası ve 155 bin çalışanıyla hizmet veren dünyanın 1 numarası Best Buy, benzersiz teknoloji alışverişi deneyimini yaşatarak Ankara”da da teknoloji alışverişinin yüzünü değiştirecek!

 
 
 
 
Teknoloji alışverişinde dünyanın 1 numarası Best Buy, 1966 yılında Amerika”da kuruldu. 44 yıllık teknoloji alışverişi tecrübesini bugün Türk müşterilerinin hizmetine sunan Best Buy, dünya çapında yaklaşık 4 bin mağazasında müşterilerinin teknoloji ihtiyaçlarına çözümler üreten bir hizmet markası. 13 ülkedeki Best Buy mağazalarında toplam 155 bin Mavi Tişörtlü çalışıyor. Best Buy, büyümesini müşteri odaklılık felsefesine, müşterilerinin teknoloji ihtiyaçlarını anlayarak kişiye özel bütün çözümler sunmasına borçlu. Bu anlayışla Best Buy, bugün 45 milyar dolar yıllık ciroya sahip bir dev.

 

 

Best Buy Türkiye, müşterilerinden ve çalışanlarından aldığı güçle 20 Nisan”da çayyolu Mesa Plaza”da Avrupa”daki 2. mağazasını açıyor. Teknolojiyi kolay ve anlaşır bir dille anlatarak referans noktası olmak, müşterilerin güvenini kazanarak tüm teknoloji ihtiyaçlarında akıllarına ilk gelen adres olmak üzere yola çıkan Best Buy, bunun için gerek mağaza tasarımı gerek mağaza çalışanları gerekse satış sonrası hizmetleriyle fark yaratıyor.
 
Best Buy, teknolojiyi kolay anlatmak için kullandığı interaktif deneyim alanları ile müşterilerin teknolojiyle ilgili her türlü soru ve sorunlarını cevaplayabilmek için dünya standartlarında eğitilen, teknolojiyi kolay ve anlaşılır bir dille anlatmayı ilke edinmiş Mavi Tişörtlü çalışanları ile Ankaralılara benzersiz alışveriş deneyimini yaşatacak. Best Buy, Türkiye”deki servis anlayışını değiştirmek üzere yola çıkmış Teknoloji Uzmanları – Geek Squad – ekibi, en kaliteli satış sonrası hizmetin simgesi ekstra garanti ve değişim paketleriyle teknoloji alışverişine yepyeni bir soluk getirirken, en kârlı teknoloji alışverişi ile de Ankaralılar”ın yüzünü güldürecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here