Ana sayfa Donanım Dünya”nın ilk akıllı saati; i”m Watch Türkiye”de!

Dünya”nın ilk akıllı saati; i”m Watch Türkiye”de!

0

Aksoy Bilişim, dünyadaki ilk gerçek akıllı saat i’m Watch’u Türkiye pazarına sundu. i’m Watch ile Bluetooth yoluyla akıllı telefonunuza bağlanıp; arama, SMS, email, Facebook, Twitter, Instagram, müzik gibi ihtiyacınız olan her türlü uygulamayı her an bileğinizde taşıyabilirsiniz
 

Bir kol saatinden çok daha fazlası..

i’m Watchile cep telefonunuzu cebinizde, çantanızda veya masanızda bırakıp, gelen aramaları doğrudan i’m Watch ile cevaplayabiliyorsunuz. iPhone ve Android telefonlarla uyumlu olan i’m Watch; akıllı telefonların yerini alan değil, Bluetooth bağlantısı ile doğrudan telefonların yönetilmesini sağlayan yeni nesil bir cihazdır.

Stil sahibi tasarım ve işlevsellik birarada

İtalyan tasarımı ve teknolojisine sahip i’m Watch, “giyilebilir akıllı ürünler” segmentinde yepyeni bir alternatif sunuyor. Arayan kişinin ismini ve numarasını göstererek aramalara cevap vermenize, numara çevirerek veya rehberinizdeki ismi söyleyerek arama yapmanıza, favori şehirlerinizdeki hava durumunu kontrol etmenize ve otomatik olarak senkronizasyon yapmanıza olanak sağlıyor. üstelik Facebook, Twitter ve Instagram’da paylaşılan gönderileri kolayca takip edebiliyor ve beğenebiliyorsunuz.
 

i’m Watch’un devrim niteliğindeki işlevlerinden bazıları:

i’m Watch,dünyadaki en ileri akıllı saat işletim sistemi Android tabanlı i’m Droid 2 teknolojisine sahiptir.
 

Akıllı bağlanma
i’m Watchsadece ihtiyaç duyulduğunda akıllı telefonunuzla bağlantı kuran akıllı bağlanma sistemi kullanıyor. Böylece her iki cihazında batarya gücünü daha az tüketiyor. Kablosuz erişim ve Wi-Fi bağlantılarını da kullanabiliyor.

i’m Cloud
Yenilikçi i’m Cloud sistemi ve yüksek performansa sahip güçlü bulut teknolojisi sayesinde i’m Watch’unuzu uzaktan bile kontrol edebiliyor, akıllı telefonunuzdaki uygulamaları ve verileri yönetebiliyorsunuz.
 

Kapatmak için sallayın
Aramayı reddetmek veya kapatmak için sadece bileğinizi sallıyorsunuz.

Hoparlör
Güçlü ses sistemi ile başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan özgürce ve net bir şekilde konuşabiliyorsunuz.

 

 

 

 

i’market
i’m Watch, çok zengin ve keşfedilmeyi bekleyen bir uygulama dünyasına sahiptir. i’market içerisinde oyunlar, office programları, spor ve fitness’a yönelik bir çok kullanışlı ve keyifli uygulama barındırıyor. i’m Watch, kalori sayımı yapabiliyor ayrıca entegre Bluetooth teknolojisiyle, kalp atış hızı monitörüne, pedometrelere ve diğer alıcılara bağlanabiliyor.

i’music
İstediğiniz şarkıları yıllık üyelik ile sınırsız indirerek dinleyebiliyor, altı milyondan fazla şarkı ile çalma listenizi oluşturabiliyor ve yönetebiliyorsunuz.

i’m Watch Perakende Satış Fiyatı:899 TL Turkcell Satış Noktaları ve TurkcellMagaza.com’da!

i’m Watch ürün özellikleri:
• Boy: 52,90 mm
• En: 40,60 mm
• Kalınlık: 10 mm
• Ağırlık: 95 gr
 

Bellek
• Flash Bellek: 4 GB
• RAM: 128 MB
 

İşlemci
• CPU: IMX233
 

Ekran
• 1.54″ (diyagonal) renkli TFT ekran

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here