Ana sayfa Donanım Dünya’nın En Acayip Notebook Mağazası Açıldı!

Dünya’nın En Acayip Notebook Mağazası Açıldı!

0

Benzersiz mağaza tasarımı ve konseptiyle “Vatan Notebook”lar artık hayatımızda…

Benzersiz mağaza tasarımı ve konseptiyle “Vatan Notebook”lar artık hayatımızda… Alışveriş merkezleri ve caddelerde müşterilerine “Vatan Notebook” mağazaları ile daha çok yakınlaşan Vatan Bilgisayar, Capacity Alışveriş Merkezi”nde, Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan”ın katılımı ile benzersiz ve ilk “Vatan Notebook”u açtı!

Kurulduğu günden bu yana sektöre yön veren hamleleri ve fark yaratan yeniliklere attığı Vatan imzası ile liderliğini sürdüren Vatan Bilgisayar “Notebook Vatan”dan Alınır” sloganıyla bu kez de çok değişik ve alışılmadık bir konseptle notebook severlerin karşısında…
 

 
 

 

 

Hayatımızın bir parçası haline gelen notebook”ların aslında bilgisayar kullanımından farklı bir yaşam tarzı olduğunu hissettiren ve bir İngiliz mimarlık firmasının konsept ve mimari tasarımı ile özel olarak hazırlanan “Vatan Notebook” mağazalarının ilkinin açılışında basın mensupları ile bir araya gelen Hasan Vatan “Vatan Bilgisayar”ın geçmiş dönemlerine baktığımızda, her zaman diğer firmaların yaptıklarının tersini yapan bir marka olduk. Geçmişte rakiplerimiz ne yaptıysa biz hep tersini yaptık ve sonucunda da başarıyı elde ettik. Sektörde son döneme baktığımızda rakiplerimiz büyük mağaza konseptine geçmeye başladılar. Yabancı firmalar da büyük konseptte mağazalarla geliyor. Biz de buradan yola çıkarak, tam tersine, küçük konseptli mağazalar açma yoluna gidiyoruz. Küçük mağaza açarken de yine farklılık yapıyoruz ve bir ilk olan tek ürün kategorisine odaklanmış, Türkiye”de başka bir örneği bulunmayan farklı konseptimiz ile Vatan Notebook”ları açıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Vatan Notebook”lar sayesinde, fiyat avantajına rağmen büyük hiperstore”lara gelemeyen müşterilere yaklaşıp, onlara ulaşmayı hedeflediklerini belirten Hasan Vatan; “Alışveriş merkezlerinde mağaza açmayı planlayanlar, alışveriş merkezinin kendi müşterisinin cebindeki 50-100 lirayı almayı hedefliyor. Biz ise sadece müşterilerimizin bize daha rahat ulaşmaları için alışveriş merkezlerini kullanmış olacağız. Yani “dolaşmaya çıkmışken notebook alayım” diyecek kişilerin sayısının az olacağını, “notebook”u uygun fiyata ve danışmanlık hizmetiyle birlikte şu alışveriş merkezindeki Vatan Notebook”tan alayım” diye evinden çıkacak müşterilere hitap edeceğiz. Alışveriş merkezleri ve alışverişin kalbinin attığı kalabalık caddelerde olacağız. Notebook zaten bizim uzmanlık konumuz, pazardan en iyi pay aldığımız bu alanda daha da büyümeyi planlıyoruz.” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here