Ana sayfa Haber Dünya’da bir ilk gerçekleşiyor!

Dünya’da bir ilk gerçekleşiyor!

0

Dijital eğlencenin en son olanaklarıyla dolu olan The Game, Point Hotel Barbaros”ta kapılarını açtı

Point Hotel Barbaros, bir ilke imza atarak dünyada ve Türkiye”de başka bir örneği bulunmayan digital oyun ve eğlence merkezi The Game”i “büyük çocukların” hizmetine sundu. Açılış toplantısına katılan Point Hotel Barbaros Genel Müdürü Cihan Yılmaz, SETI Yapım ve Yayıncılık Kurucu Ortağı Tuğbek ölek, Sony Eurasia PlayStation Grup Müdürü özgür Kirazcı ve Nortec Eurasia Genel Müdürü Hasan çolakoğlu, The Game ile ilgili bilgileri paylaştılar.

300 kişinin aynı anda oyun oynayabileceği 1.500 m²”lik alana kurulan The Game, içerik ve işletme modeliyle benzersiz bir yapıya sahip. İş dünyasını teknoloji ile sadece iş hayatında değil oyun ve eğlence ortamında da buluşturanThe Game, “büyük çocukların” içerisinden çıkmak istemeyecekleri bir oyun merkezi olacak.
 

The Game, Sony PlayStation 3, Nintendo Wii ve Acer Predator PC”ler ile en yenilikçi video oyun teknolojilerini Point Hotel Barbaros”un yüksek servis kalitesi ile biraraya getiriyor.
 

Eve ait bir kavram olarak bilinen video oyunlarının tam tersine sosyal bir kavrama dönüşeceği The Game, 1,5 milyon dolarlık yatırımıyla misafirlerinin video oyunları konusundaki tüm yargılarını ve fikirlerini baştan çizecek kadar iddialı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here